Amortyzen na stawy – Opinie oraz efekty i skład – recenzja

Amortyzen ma być skutecznym środkiem na ból stawów, który jest dobrze tolerowany i ma długotrwały efekt. Jednak doświadczenia klientów, które przebrnęliśmy w trakcie naszych badań, podają w wątpliwość wizerunek produktu przeciw chorobie zwyrodnieniowej stawów i innym, który jest tak szeroko reklamowany i przemawia zupełnie innym językiem…

Czy krem rzeczywiście pomaga na ból, czy użytkownicy przekonali się do maści, czy obietnice producenta są prawdziwe i jakie doświadczenia mieliśmy z Amortyzenem w naszym wielkim teście produktu, przeczytasz szczegółowo w poniższym artykule.

Co to jest Amortyzen?

Testowany produkt to krem do niwelowania różnego rodzaju schorzeń stawów. Aplikacja maści ma być prosta, wysoce skuteczna i całkowicie pozbawiona chemicznych i szkodliwych dodatków, co będzie dużym plusem zwłaszcza dla użytkowników z nietolerancjami, nadwrażliwościami i alergiami.

Według producenta, Amortyzen ma działać bezpośrednio u nasady tkanki kostnej i stymulować regenerację uszkodzonych komórek chrząstki. Dzięki zastosowaniu go bezpośrednio na dotkniętą część ciała, możliwe jest skuteczne i delikatne uzdrowienie.

Dla kogo Amortyzen?

Według producenta twierdzi, że Amortyzen jest skuteczny w niwelowaniu różnych chorób stawów, które mogą mieć holistyczne pozytywne skutki dla zdrowia, stylu życia i kondycji użytkownika.

Amortyzen krem jest zatem odpowiedni dla wszystkich osób, które cierpią na choroby układu mięśniowo-szkieletowego, ale chciałyby obejść się bez klasycznego niwelowania farmakologicznego – w tym skutków ubocznych. Nie chcieliśmy jednak polegać wyłącznie na tych stwierdzeniach i dlatego poddaliśmy maść własnemu testowi, którego wyniki były zaskakujące.

Test Amortyzen

Aby uzyskać własny, niezależny obraz, postanowiliśmy przetestować Amortyzen na dwóch osobach testowych, których szukaliśmy poprzez apel wśród naszych czytelników. Nasi czytelnicy Franz (48) i Annemarie (43) oboje mają problemy ze stawami i dlatego chcieli przetestować dla nas maść przez okres 4 tygodni i informować nas o wynikach ich testu Amortyzen w odstępach tygodniowych.

Aby wyniki były jak najbardziej autentyczne, obie badane osoby nie miały wprowadzać żadnych zmian w codziennej rutynie ani przyjmować żadnych innych preparatów towarzyszących w ciągu czterech tygodni. Powinny one również powstrzymać się od wprowadzania podobnych zmian w stylu życia, takich jak dodatkowe ćwiczenia lub diety.

Test Amortyzen – Tydzień 1

Na początku naszego testu Amortyzenu spotkaliśmy się z obojgiem badanych w naszych biurach. Podczas późniejszej anamnezy szybko stało się jasne, gdzie tkwił problem w przypadku obu badanych. Podczas gdy Franz opowiadał nam, że od lat cierpi na ciężką artrozę, która mimo wskazań terapeutycznych i odpowiednich produktów nie uległa poprawie, Annemarie cierpiała z powodu nawracających bólów w okolicy kolana.

Obie badane osoby miały nadzieję, że zastosowanie maści przyniesie szybką i skuteczną ulgę w ich problemach. W siódmym dniu testu spotkaliśmy się ponownie z naszymi uczestnikami. W tym momencie obaj uczestnicy badania powiedzieli nam, że nie zauważyli jeszcze żadnych zmian w obrazie klinicznym w wyniku stosowania Amortyzenu. Umówiliśmy się na kolejne spotkanie pod koniec drugiego tygodnia testu i pożegnaliśmy się z oboma uczestnikami.

Test Amortyzen – Tydzień 2

W ramach pierwszego ważnego przeglądu spotkaliśmy się ponownie z Franzem i Annemarie w naszej redakcji. Wizyta okazała się bardzo krótka, ponieważ obaj badani powiedzieli nam zwięźle, że do tej pory nie byli w stanie odnotować żadnej poprawy dzięki stosowaniu Amortyzenu.

Annemarie mówiła nawet o zaczerwienieniu i nieprzyjemnym uczuciu pieczenia bezpośrednio po zastosowaniu kremu i dlatego była bardzo rozczarowana dotychczasowymi rezultatami. Teraz chcieliśmy poczekać na kolejne dwa tygodnie testowe i zobaczyć, czy krem mimo wszystko się sprawdzi.

Test Amortyzen – Tydzień 3

Dzień 21 naszego testu i po raz kolejny przyszedł czas na okres przejściowy naszego testu Amortyzena. Dla uproszczenia, tym razem dzwoniliśmy do obu badanych niezależnie od siebie. Tutaj wielokrotnie spotykaliśmy się z jednogłośną opinią, ponieważ pozytywny efekt poprzez zastosowanie maści nadal nie wystąpił u żadnego z dwóch testerów.

Wręcz przeciwnie, niepożądane efekty uboczne aplikacji Annemarie w postaci pieczenia i zaczerwienienia nasiliły się tak szybko, że dla dobra naszej testerki postanowiliśmy zakończyć test tylko z naszym obiektem testowym Franzem.

Test Amortyzen – Tydzień 4

Pod koniec naszego czterotygodniowego testu spotkaliśmy się ponownie osobiście z Franzem i Annemarie. Obydwaj uczestnicy testu zapewnili nas ponownie we wspólnej rozmowie, że nie zauważyli żadnych pozytywnych zmian w wyniku stosowania kremu Amortyzen.

Podczas gdy Franz najwyraźniej przynajmniej dobrze tolerował ten produkt, Annemarie cierpiała również na towarzyszące mu objawy w postaci pieczenia i zaczerwienienia, które ustępowały powoli dopiero po odstawieniu Amortyzenu. Obie testowane osoby były wyraźnie rozczarowane, gdyż krem nie przyniósł żadnej ulgi w odniesieniu do ich dolegliwości.

Czy istnieje skuteczna alternatywa Amortyzen?

Niestety, Amortyzen nie był przekonujący w naszym teście własnym. Dlatego chcielibyśmy przedstawić naszym czytelnikom kolejny skuteczny produkt. Jest to żel Mobilo Forte, który przekonał zarówno testy i badania, jak i naszych czytelników swoim skutecznym działaniem połączonym z dobrą tolerancją.
Czy są jakieś doświadczenia z Amortyzen lub opinie klientów?

Jak w przypadku wszystkich prezentowanych przez nas produktów, tak i w przypadku prezentowanej maści na stawy, ważne jest dla nas uwzględnienie w naszych raportach opinii dotychczasowych klientów. Tu niestety okazało się, że owe amortyzenowe doświadczenia są bardzo podobne do wyników naszego autotestu.

To dlatego, że istnieje masa raportów online z niezadowolonych klientów, którzy skarżą się na nieskuteczność Amortyzen i wygórowaną cenę. Inny klient napisał w swojej recenzji, że cierpiał z powodu silnego zaczerwienienia i swędzenia w odpowiednich obszarach krótko po użyciu maści.

Dlatego jak najszybciej zaprzestał działalności w Amortyzen. Inny klient ma podobne zdanie, dając upust swojej złości na forum i denerwując się, że kupił produkt, który uważa za całkowicie nieskuteczny. Nie udało nam się jednak znaleźć żadnych doniesień o rzeczywistym działaniu przeciwbólowym lub uspokajającym.

W oparciu o dotychczasowe wyniki naszych badań postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej Amortyzenowi. W rzeczywistości, natknęliśmy się również na niespójności w związku z tym produktem w innych aspektach, ponieważ na stronie sprzedaży jest rzekomy produktarz medycyny, który wyraźnie przemawia na korzyść produktu.

W trakcie naszych badań szybko jednak okazało się, że ten “produktarz” jest tzw. fałszywy, ponieważ już po krótkim przeszukaniu internetu znaleźliśmy jego zdjęcie w różnych bazach danych. Informacji o przedstawionym tu rzekomym produktarzu nie można jednak nigdzie znaleźć. Poważny zdecydowanie wygląda inaczej!
Również referencje Amortyzen wydają się niewiarygodne.

Oczywiście, nie jest zaskakujące, że referencje klientów cytowane na stronie sprzedaży również nie odpowiadają rzeczywistości. Po zaledwie kilku kliknięciach udało nam się zdemaskować przedstawione tu “osoby” jako zdjęcia z internetowych baz danych, które można było kupić i pobrać.

Podobne wątpliwe metody reklamowe nie są zupełnie rzadkie, ale naturalnie wywołują u ludzi sceptycyzm. Nasze odkrycia dotyczące fałszywych rekomendacji “ekspertów” i fałszywych referencji rzekomych byłych użytkowników Amortyzenu w połączeniu z naszym rozczarowującym autotestem i negatywnymi opiniami klientów przemawiają jasnym językiem.

Stiftung Warentest jest dla wielu klientów ważnym czynnikiem decydującym o tym, czy dany produkt jest wart swoich pieniędzy, czy nie. Dzieje się tak dlatego, że przejrzyste i pouczające raporty testowe magazynu konsumenckiego są doceniane przez dużą liczbę potencjalnych klientów.

Niestety, zgodnie z naszymi badaniami, test Amortyzen Stiftung Warentest jeszcze nie istnieje. Ze względu na oczywiście ogólnie złą opinię o produkcie, wątpliwe jest, czy ta okoliczność ulegnie zmianie w przyszłości.

Podobnie, nie ma żadnych badań klinicznych lub oficjalnych testów tego produktu w tej chwili. Chociaż producent Amortyzen reklamuje odpowiednie testy i badania z 2014 roku z udziałem ponad 5000 osób badanych, nie mogliśmy znaleźć żadnych odniesień ani dowodów na to twierdzenie i dlatego nie możemy dostarczyć żadnych sprawdzonych informacji na temat tego ważnego punktu dla zainteresowanych stron.

Stosowanie Amortyzen

Zgodnie z instrukcją producenta krem należy delikatnie nanieść na obszar dotknięty chorobą okrężnymi ruchami i wmasować. Amortyzen należy stosować trzy razy na dobę. Dla skutecznego uśmierzenia bólu producent zaleca, aby nie odbiegać od tych zaleceń.

Efekty Amortyzen

Producent podkreśla na swojej stronie internetowej, że efekt jest zauważalny już po kilku zastosowaniach. W naszym teście własnym i dalszych badaniach nie znaleźliśmy jednak żadnych dowodów na istnienie rzeczywistego efektu Amortyzenu. To, czy i w jakim stopniu odpowiedni efekt rzeczywiście występuje, jest dla nas więcej niż wątpliwe.

Skład Amortyzen

Składniki kremu są wymienione na stronie sprzedaży produktu, z małżami w zielonych muszlach wymienionymi jako główny składnik aktywny. Szczegółowe informacje na temat składników Amortyzen można znaleźć poniżej:

  • Omułek zielonowargowy: Muszle tych małży są od dawna wykorzystywane w naturopatii do niwelowania wielu różnych chorób, zwłaszcza tych związanych z układem mięśniowo-szkieletowym. Przyczyną tego jest zawarty w omułkach mukopolisacharyd, który podobno działa przeciwbólowo na dolegliwości stawowe.
  • Sok z liści ostrokrzewu: Mówi się, że ostrokrzew ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne w maści. Ten składnik amortyzujący jest również powszechnie stosowany w produktach do niwelowania zapalenia stawów i podobnych schorzeń.
  • Apitoxin: Mówi się, że Apitoxin pomaga osobie dotkniętej chorobą w bardzo różny sposób. Oprócz działania przeciwbólowego tego jadu pszczelego, składnik ten ma również wspomagać regenerację tkanki chrzęstnej.

Pełny skład Amortyzen dostępny jest na https://poznajmyopinie.pl/amortyzen-opinie/ w tym aktualne opinie i analiza produktu.

Skutki uboczne Amortyzen

Według informacji producenta, działania niepożądane produktu Amortyzen są prawie nieznane. Jesteśmy jednak bardzo krytyczni wobec tego twierdzenia, ponieważ zgodnie z naszym własnym testem i opiniami innych klientów, skutki uboczne w postaci zaczerwienienia, swędzenia, pieczenia i wysypki skórnej najwyraźniej często występują w praktyce. Jeśli i Ciebie dotyczą te skutki uboczne, zalecamy jak najszybsze zaprzestanie stosowania produktu.

Gdzie kupić Amortyzen?

Jeśli chcesz kupić Amortyzen, obecnie można znaleźć tylko oferty od producenta. Inne sklepy, takie jak Amazon, nie posiadają tej maści w swojej ofercie. W przypadku okazjonalnych ofert na Ebay nie można mieć pewności, że jest to rzeczywiście oryginalny produkt.

Ze względu na brak centralnego numeru farmaceutycznego (PZN) produkt Amortyzen nie jest również dostępny w aptekach ani w aptekach internetowych. Z naszych ustaleń wynika, że nie znajdziecie go w lokalnych sklepach i drogeriach takich jak dm, Müller czy Rossmann.

Cena Amortyzen

Cena Amortyzenu na stronie producenta to 137 PLN. Ta obniżona oferta ma być dostępna tylko przez ograniczony czas, ale zakładamy, że jest to tylko sprytny chwyt sprzedażowy producenta i że produkt jest rzeczywiście zawsze dostępny w tej cenie.

Najczęściej zadawane pytania

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o Amortyzen? Zebraliśmy pięć najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na temat maści na stawy i przedstawiamy je poniżej w sekcji FAQ. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub sugestie, zapraszamy do skorzystania z naszej funkcji komentarzy.

Kiedy Amortyzen zaczyna działać?

Producent podaje, że maść zacznie działać po 19 do 21 dniach. Nie udało nam się jednak znaleźć żadnych raportów ani dowodów na pozytywny efekt w praktyce i dlatego nie mogliśmy się wypowiedzieć na ten temat.

Czy Amortyzen jest dostępny w aptekach?

Nie, maść nie posiada Centralnego Numeru Aptecznego (PZN) i dlatego nie może być sprzedawana lokalnie lub przez Internet w aptekach. Według naszych badań, krem jest dostępny tylko bezpośrednio online na stronie producenta.

Czy Amortyzen wymaga recepty?

Preparat nie jest oficjalnie zarejestrowanym produktiem i dlatego nie wymaga recepty. Maść nie posiada PZN i dlatego nie może być przepisywana przez produktarzy. Maść można więc swobodnie kupić bez recepty produktarskiej – jeśli po naszym teście nadal będzie się chciało.

Analiza Amortyzen

Amortyzen ma być w stanie złagodzić i ostatecznie wyleczyć problemy stawów, takich jak zapalenie stawów, artroza lub reumatyzm, po prostu stosując go do dotkniętych obszarów. Jednocześnie maść ma być dobrze tolerowana i produkowana na bazie wyłącznie ziołowej. Pewna siebie obietnica, której produkt niestety nie był w stanie dotrzymać, ani w naszym teście własnym, ani u innych klientów.

Podobnie produktarz i opinie klientów na stronie sprzedaży mogą zostać przez nas zdemaskowane jako tak zwane fałszywki po krótkim badaniu. Stwierdzamy zatem, że ziołowa maść przeciw problemom ze stawami nie jest niestety skuteczna i dlatego nie możemy polecić Amortyzenu nikomu, kto liczy na ulgę w problemach i bólach stawów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.