Rapid Slim na odchudzanie – Opinie oraz efekty i skład – recenzja

Rapid Slim to nowy suplement diety, który obecnie trafia na pierwsze strony gazet. Wiele osób w Niemczech cierpi na nadwagę i dlatego poszukuje alternatywy dla klasycznej diety, ale bez konieczności zmiany całego sposobu odżywiania lub wykonywania forsownych ćwiczeń.

To jest dokładnie to, gdzie Rapid Slim przychodzi z pomocą. Według producenta, można szybko i skutecznie schudnąć “na boku”. Oczywiście chcieliśmy wiedzieć, czy te obietnice sprawdzą się również w praktyce i dlatego przeprowadziliśmy nasz własny test produktu. Czy Rapid Slim zapewnia to, co obiecuje producent?

Co to jest Rapid Slim?

Produkt ten jest nowy rodzaj suplementu diety, który ma na celu aktywację metabolizmu tłuszczu w organizmie. Według producenta proces ten zawdzięczamy unikalnej kompozycji składników zawartych w kapsułkach Rapid Slim. Pozwala to użytkownikom na utrzymanie ich ćwiczeń i nawyków żywieniowych i nadal schudnąć skutecznie.

Składniki w koncepcji rozbijają tłuszcz i rozkładają cukier w żywności tak, że jest on szybko eliminowany z organizmu. Energia zawarta w spożywanym pokarmie jest przetwarzana przez organizm bardziej efektywnie dzięki suplementowi, dlatego użytkownicy szybciej czują się syci.

Doświadczenia i recenzje Rapid Slim

Twierdzenia producenta brzmią oczywiście bardzo obiecująco. Najpierw postanowiliśmy poszukać w internecie doświadczeń związanych z Rapid Slim. Aby to zrobić, rozejrzeliśmy się po forach, mediach społecznościowych i wielu stronach internetowych na temat “utraty wagi” do badań oceny i opinie klientów poprzednich użytkowników dla Ciebie. Poniżej znajduje się wybór recenzji, które widzieliśmy.

Pierwszy raport znaleźliśmy w grupie na Facebooku poświęconej problemom zdrowotnym mężczyzn. Tam, mężczyzna opisuje swoje doświadczenia z kapsułkami Rapid Slim. On nie był w stanie stracić na wadze z pomocą produktu i jest prawdopodobnie bardzo rozczarowany. Obecnie rozważa podpisanie długoterminowego kontraktu z siłownią.

Drugi raport z Twittera odzwierciedla doświadczenie kobiety w średnim wieku z kapsułkami. Brała Rapid Slim przez okres ponad trzech tygodni i nie była w stanie osiągnąć żadnej utraty wagi. Po pewnym czasie wystąpiły również skutki uboczne w postaci problemów trawiennych.

Ostatnie świadectwo Rapid Slim pokazane tutaj zostało znalezione na forum o zdrowiu. Kobieta w wieku około 37 lat zażywała kapsułki Slim-XR raz dziennie przez ponad 6 tygodni. Niestety, nie udało jej się również schudnąć. Jej sprawozdanie również brzmi bardzo rozczarowująco.

Test Rapid Slim

Te referencje pokazują inny obraz niż twierdzenia producenta. Nie byliśmy do końca pewni, czy te negatywne doniesienia rzeczywiście odpowiadają prawdzie. Dlatego zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie własnego testu Rapid Slim.

Zaapelowaliśmy do naszych czytelników o znalezienie testerów do samodzielnego eksperymentu i szybko znaleźliśmy Anję i Larę, 28 i 43 lata. Chcieli testować dla nas produkt przez okres czterech tygodni i informować o swoich wynikach i doświadczeniach w tygodniowych odstępach czasu.

Tydzień 1

Na początku autotestu omówiliśmy procedurę z oboma ochotnikami. Mieli oni zażywać rzekomy spalacz tłuszczu dokładnie według instrukcji producenta, jedną kapsułkę Rapid Slim przed głównym posiłkiem dnia, którym dla obu z nich był lunch. Anja i Lara zgodziły się przestrzegać tych instrukcji. Pod koniec tygodnia, tj. po siedmiu dniach testowania, nie mogliśmy zauważyć żadnego spadku wagi u żadnego z nich.

Tydzień 2

Pod koniec drugiego tygodnia spotkaliśmy się z obydwoma wolontariuszami w celu sprawdzenia ich pracy. Anja powiedziała nam, że przyjmowanie kapsułek Rapid Slim było dla niej bardzo łatwe, ponieważ po prostu kładła je obok kuchenki i zawsze pamiętała o ich zażyciu. Lara pokazała podobny obrazek. Jednak obie badane osoby nie straciły na wadze pod koniec drugiego tygodnia testowego.

Tydzień 3

Minęliśmy już półmetek autotestu Rapid Slim i byliśmy bardzo ciekawi, jak poszedł on naszym dwóm ochotnikom w trzecim tygodniu. Umówiliśmy się więc z obojgiem na spotkanie telefoniczne, aby zdać relację z ich wyników. Anja doświadczyła skutków ubocznych w postaci mdłości po zażyciu leku w trzecim tygodniu. Nasz drugi tester również miał bóle głowy od czasu do czasu po zażyciu Slim-XR. Oboje jednak zgodzili się na kontynuowanie testu przez kolejny tydzień.

Tydzień 4

Teraz ostateczny test był tuż za rogiem. Zaprosiliśmy obie wolontariuszki ponownie na badania kontrolne. Obaj powiedzieli nam, że skutki uboczne nie ustąpiły po zażyciu Rapid Slim, ale trwały tylko 10-15 minut. Niestety, kiedy zmierzyliśmy ich wagę, nie zauważyliśmy żadnego spadku masy ciała. Zmierzyliśmy wagę na dwóch różnych wagach, aby uniknąć błędów pomiarowych, ale żaden z pomiarów nie wykazał utraty wagi.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa Rapid Slim?

Tak więc nasz autotest nie mógł potwierdzić efektu działania Rapid Slim. Ponieważ wiele osób cierpi z powodu nadwagi i nie ma czasu ani energii na dietę czy ćwiczenia, postanowiliśmy poszukać alternatywy. Przedstawiamy teraz skuteczną alternatywę.

Naszym zdaniem, tą alternatywą jest przygotowanie ICG Farburner. Przekonał on już wielu naszych czytelników i został przebadany w wielu badaniach i testach pod kątem jego działania. Niezliczeni nasi czytelnicy już używają tego produktu i – jak wiemy z wielu listów – są nim zachwyceni.

Podczas naszych badań przyjrzeliśmy się również stronie zamówienia producenta Rapid Slim. Produkt jest dostępny w różnych pakietach miesięcznych, co na początku brzmi bardzo dobrze. Klient, który zamawia na przykład na trzy miesiące, otrzymuje tańszą cenę za miesiąc niż osoba, która zamawia preparat tylko na jeden miesiąc.

Jednakże, jest napisane bardzo małe pod formularzem zamówienia, że koncepcja Rapid Slim jest tylko wolny przez 20 dni, po którym będzie kosztować hefty 1,38 euro dziennie. Oznacza to, że abonament jest tworzony w momencie złożenia zamówienia, a każdy użytkownik musi dodatkowo płacić za każdy dodatkowy dzień, czego producent nie deklaruje w jasny sposób.

Na stronie sprzedażowej producenta podany jest PZN (Farmaceutyczny Numer Centralny) dla produktu. PZN nadawany jest wszystkim lekom sprzedawanym w aptekach, aby można je było łatwo skatalogować. PZN prezentowany na stronie Rapid Slim to 8931100.

Podczas naszych badań szukaliśmy tego numeru w wykazie aptek, aby sprawdzić, czy twierdzenie producenta jest prawdziwe. Ponieważ podczas tej kontroli dowiedzieliśmy się, że PZN jest fałszywy, jest to ewidentnie fałszywe stwierdzenie i nieuczciwa reklama producenta.

Czy dostępne są oficjalne raporty z testów i badań?

Podczas naszych badań szukaliśmy również oficjalnych badań na temat Rapid Slim. Nie udało nam się jednak znaleźć żadnych informacji na temat tego, czy preparat był już w przeszłości poddawany oficjalnym badaniom lub testom. Dlatego też skuteczność preparatu i jego składników nie została jeszcze zbadana przez niezależny instytut.

Na oficjalnej stronie sprzedaży preparatu, producent daje do zrozumienia, że zostały przeprowadzone testy i badania kliniczne nad produktem. Nie przedstawiono jednak żadnych dowodów. Dlatego zakładamy, że produkt nie został jeszcze przebadany klinicznie.

W przeszłości ta niezależna organizacja konsumencka wielokrotnie testowała różne suplementy diety pod kątem ich skuteczności. Niektórym poszło dobrze, a innym nie najlepiej. Oczywiście, chcieliśmy również wiedzieć, jak radzą sobie kapsułki Slim-XR.

Rozejrzeliśmy się na stronie internetowej Stiftung Warentest i nie mogliśmy znaleźć żadnej informacji, że przegląd Rapid Slim Stiftung Warentest już się odbył. Zakładamy zatem, że produkt nie został jeszcze przetestowany przez niezależną organizację konsumencką.

Dla kogo przeznaczony jest Rapid Slim?

Pragnieniem wielu ludzi jest żyć zdrowo i schudnąć. Kapsułki Rapid Slim zostały zaprojektowane właśnie dla takich osób. W dzisiejszym, pełnym stresu świecie, wiele osób nie ma czasu na ćwiczenia czy poświęcanie godzin na zdrową dietę. Według producenta, zmiana diety lub ćwiczeń nie jest konieczna do osiągnięcia sukcesu w odchudzaniu z tym preparatem.

Stosowanie Rapid Slim

Nasz autotest wykazał, że przyjmowanie produktu jest bardzo łatwe. Producent zaleca przyjmowanie jednej kapsułki przed głównym posiłkiem w ciągu dnia. Okres przyjmowania Rapid Slim powinien również wynosić co najmniej 30 dni. Tylko wtedy użytkownicy mogą schudnąć skutecznie i szybko z kapsułek, według producenta. Nasz autotest wykazał jednak inny wynik.

Efekty Rapid Slim

W ramach naszych badań, oczywiście zbadaliśmy również efekt Rapid Slim. Producent przypisuje “skuteczne” działanie preparatu przede wszystkim naturalnym składnikom. Jednak raporty, które widzieliśmy od użytkowników i nasze własne testy mówiły co innego. Niestety, nie było żadnego efektu. Podobne doświadczenia mieliśmy z testowanym przez nas preparatem Black Latte.

Skład Rapid Slim

Naturalne składniki kapsułek są nazwane przez producenta jako główny powód szybkiego sukcesu utraty wagi. Należą do nich ryboflawina, tokoferol, askorbin, wapń, tiamina i niacyna. Aby dać Ci lepsze wyobrażenie o działaniu poszczególnych składników Rapid Slim, zbadaliśmy je w trakcie naszych badań i poniżej przedstawiamy ich krótki przegląd:

  • Ryboflawina: Ta substancja w SlimXR odgrywa kluczową rolę w metabolizmie człowieka. Pomaga organizmowi przekształcać węglowodany, tłuszcze i białka w energię. Jest również zaangażowany w wiele innych procesów metabolicznych w organizmie.
  • Tokoferol: Ten składnik Rapid Slim jest bardzo ważnym antyoksydantem w organizmie. Jego rola w organizmie człowieka polega na ochronie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych w błonach komórkowych przed działaniem wolnych rodników.
  • Ascorbin: Substancja ta wspomaga układ odpornościowy. Askorbin odgrywa ważną rolę w wielu procesach zachodzących w organizmie człowieka. Należy do nich metabolizm i przekształcanie składników pożywienia w energię dla organizmu.
  • Wapń: Ta substancja w Rapid Slim bierze udział w wielu reakcjach zachodzących w organizmie. Wapń przyczynia się również do metabolizmu i trawienia. Działa jako enzym i jest również ważny jako “materiał budulcowy” dla kości i mięśni w organizmie.
  • Tiamina: Ta substancja w koncepcji Slim-XR również aktywuje i przyspiesza metabolizm i pomaga szybko przetwarzać spożyte węglowodany. Zapewnia również, że cukry spożywane z pożywieniem nie są przekształcane w tłuszcz.
  • Niacyna: Ta substancja w Rapid Slim jest współodpowiedzialna za rozkład tłuszczów i białek i jest prawdziwym spalaczem tłuszczu. Wiele badań naukowych wskazuje, że niacyna odgrywa kluczową rolę w metabolizmie tłuszczów u ludzi. Dlatego też substancja ta ma kluczowe znaczenie dla szybkiej i skutecznej diety.

Skutki uboczne Rapid Slim

Nie udało nam się znaleźć żadnych informacji na temat skutków ubocznych Rapid Slim ani zagrożeń na stronie internetowej producenta. Jednak suplementy diety i leki zawsze mogą powodować niepożądane reakcje lub nietolerancje.

Jeśli masz alergię lub znaną nietolerancję na jeden lub więcej składników, odradzamy stosowanie tego produktu. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny również powstrzymać się od przyjmowania kapsułek.

Gdzie kupić Rapid Slim?

Aby kupić Rapid Slim, odwiedź stronę internetową producenta. Tylko tam można zamówić oryginalny preparat. Podczas naszych badań byliśmy w stanie znaleźć preparat na eBay lub Amazon, ale nie możesz być pewien, że dostajesz oryginalny produkt tam.

Rapid Slim nie jest również dostępny w drogeriach takich jak Rossmann, dm, czy Müller oraz w lokalnych aptekach, podobnie sytuacja wygląda w innych sklepach internetowych i aptekach online. Więc jeśli chcesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, najlepiej zamówić go na oficjalnej stronie producenta.

Cena Rapid Slim

Cena Rapid Slim jest podana na stronie producenta jako 28 euro za miesięczny pakiet. Dodatek ten jest jednak oferowany po obniżonej cenie 8 euro miesięcznie. Tak więc oszczędzasz 20 euro miesięcznie, jeśli kupisz kapsułki na jeden miesiąc. Jednak podczas naszych samodzielnych testów i badań, zawsze mogliśmy kupić suplement po obniżonej cenie.

W każdym razie, uważaj na pułapkę subskrypcji, którą opisaliśmy powyżej, ponieważ nieplanowane koszty, które przy 1,38 euro dziennie nie są bardzo wysokie, ale wciąż irytujące, zwykle mają bardzo negatywne skojarzenia z klientem.

Najczęściej zadawane pytania

Chociaż producent odpowiada już na niektóre pytania i wątpliwości dotyczące Rapid Slim na swojej stronie internetowej, często ważne jest, aby klienci byli w pełni poinformowani o produkcie przed jego zakupem. Dlatego też zbadaliśmy i zebraliśmy pięć najczęściej zadawanych pytań dotyczących produktu i udzieliliśmy na nie krótkich odpowiedzi:

Czy na forum poświęconym Rapid Slim można znaleźć referencje na temat produktu?

W trakcie naszych badań przeszukaliśmy wiele stron internetowych i różnych forów w poszukiwaniu pomocnych informacji, ale nie udało nam się znaleźć żadnego forum, na którym byłaby wyłączna wymiana informacji na temat tego produktu.

Jak mogę anulować Rapid Slim?

Producent podaje na swojej stronie internetowej, że jest to bardzo łatwe do anulowania. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest anulowanie Rapid Slim online; istnieje formularz kontaktowy do tego na stronie producenta.

Jak szybko działa produkt?

Według producenta preparat powinien być przyjmowany regularnie, aby mógł w pełni rozwinąć swoje działanie. Jednak nasz autotest wykazał po czterech tygodniach stosowania, że preparat miał niewielkie lub żadne działanie.

Analiza Rapid Slim

Rapid Slim jest oczywiście reklamowany przez producenta jako doskonały produkt do utraty wagi. Istnieje również wiele informacji na stronie internetowej produktu o tym, jak skutecznie produkt ma pomóc Ci schudnąć. Jednak doświadczenia użytkowników i nasze testy z udziałem dwóch ochotników wykazały, że produkt jest mało skuteczny, jeśli w ogóle.

Na stronie producenta również wiele informacji jest przekłamanych – np. fałszywy PZN. Naszym zdaniem, nie do końca przyczynia się to do zwiększenia wiarygodności producenta i jego produktów. W tych okolicznościach i z wymienionych powodów nie możemy polecić tego preparatu i musimy wyraźnie odradzić zakup Rapid Slim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.