SlimBerry opinie i recenzja produktu

Slimberry to popularny sposób na odchudzanie dostępny od 2017 roku. W Polsce dostępny w formie kapsułek. O czym należy wiedzieć przed zakupem? Warto poznać szczegóły w tym jego opinie w naszej publikacji.

Recenzja SlimBerry powinna ułatwić poznanie tego produktu na odchudzanie. Na końcu znajdują się również opinie i recenzje osób, które już stosowały ten produkt.

Komunikat dla niecierpliwych

Dostępna jest nowa, oficjalna oferta SlimBerry na odchudzanie z promocyjną ceną. Może z niej skorzystać każdy zainteresowany.

Link do oficjalnej oferty SlimBerry: Z-pamietnika-dietetyka.pl/oferta/slimberry/

Dyskusja oraz recenzja slimberry - opinie i komentarzeWiele osób zdaje sobie sprawę z tego, iż odchudzanie nie jest procesem łatwym i szybkim, jednak z każdym rokiem wprowadzane są coraz to nowsze, innowacyjne rozwiązania i sposoby pozwalające na osiągnięcie zadowalających efektów odchudzania.

Jednym z coraz bardziej popularnych sposobów jest stosowanie specjalnych tabletek przeznaczonych na odchudzanie, które zwykle nie wymagają poświęcenia sporych zasobów czasu itp.

Jednym z takich produktów jest suplement na odchudzanie Slimberry, który dostępny jest w Polsce od 2017 roku do dziś i jest prawdopodobnie jednym z najbardziej kupowanych preparatów na odchudzanie w ostatnim czasie.

Należy wiedzieć, iż negatywne opinie dostępne w recenzjach na innych blogach dotyczą podrobionej wersji SlimBerry. Więcej szczegółów.

W tej publikacji zawarte zostały informacje na jego temat, takie jak jego skład, efekty i działania tego środka oraz jego opinie z różnych serwisów internetowych, najczęściej z forum Kafeteria i inny for dyskusyjnych, blogów i portali społecznościowych.

Najnowsze opinie o SlimBerry znajdziesz również pod publikacją. Innymi, niemniej istotnymi kwestiami zawartymi w tej recenzji są również jego ewentualne skutki uboczne (które prawdopodobnie nie występują), odpowiednie dawkowanie kapsułek oraz ich cena i szczegóły gdzie kupić produkt.

Czy Slimberry jest skuteczny na odchudzanie? O tym można dowiedzieć się poznając m.in. opinie jak i poniższą recenzję na jego temat.

Poniższa recenzja jest dość obszerna. Zawarte są w niej najczęściej szukane szczegóły dotyczące produktu na odchudzanie SlimBerry.

Historia użytkowniczki | Efekty Kuracji | Skład | Opinie Użytkowników | Gdzie Kupić | Ostrzeżenie przed podróbkami


Skład SlimBerry

Produkt ten jest dość znany ze swojego interesującego składu, który zawiera ciekawe właściwości. Jego głównym składem jest znana i ceniona aronia, charakteryzująca się dużym bogactwem najróżniejszych witamin takich jak:

 • Witamina B
 • Witamina C
 • Witamina E
 • Witamina P

Warto również wiedzieć, iż w składzie suplementu występują najróżniejsze składniki mineralne, takie jak:

 • Miedź.
 • Wapń.
 • Żelazo.
 • Potas.

W sieci można odnaleźć szczegółową charakterystykę dotyczącą aronii. Składnik ten bardzo dobrze odnajduje się w różnych dietach odchudzających ale również oczyszczających organizm.

Znana jest z właściwości usuwających nadmiar wody w organizmie i wielu innych o czym warto się dowiedzieć.

Z badań wynika, iż aronia posiada efekty nie tylko w odchudzaniu. Ekstrakt z aronii z którego składa się SlimBerry posiada również inne właściwości.

Więcej informacji tej kwestii w tym również szczegółowy skład prezentowanego suplementu powinien być dostępny w ulotce po kliknięciu w dostępny link:

Link do oryginalnego produktu SlimBerry: z-pamietnika-dietetyka.pl/oferta/slimberry/

Jak można zauważyć Slimberry składa się z ciekawych właściwości, które nie powinny powodować efektów ubocznych a jego główny składnik – aronia charakteryzuje się interesującymi zastosowaniami niekoniecznie w procesie odchudzania.

Wiele osób, opiniujących i dyskutujących na temat różnych tabletek zwraca uwagę na bezpieczne działanie, które jest dość ważne ponieważ dotyczy to zdrowia naszego organizmu.

Wiele innych informacji i szczegółów dotyczących slimberry można odszukać na oficjalnej stronie jego producenta do której odsyłamy za pomocą kolorowych linków. Co ciekawe badania przeprowadzone w 2017 roku przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością potwierdzają, że prawie 70% Polaków cierpi na nadwagę.

O czym warto pamiętać przed zakupem SlimBerry?

SlimberryJest to produkt bardzo popularny, często opiniowany przez rzeszę ludzi. Niestety duża popularność produktu ma również te ciemne strony.

Konkurencja nie śpi i z pełną mocą stara się „wciskać” swój produkt. Nierzadko prowadzi to do tego, iż konkurencyjne firmy umyślnie wprowadzają w błąd publikując negatywne opinie o SlimBerry jednocześnie polecając swoje produkty, które jak się potem okazuje nie działają jak należy.

Koniecznie pamiętaj o tym, by poznając recenzję o tabletkach SlimBerry zwrócić również uwagę na to, czy autor publikacji nie stara się tak naprawdę nam wcisnąć” nieskutecznego zamiennika. Jest to istotny szczegół, który może wspomóc poznanie prawdziwych opinii.

Kolejną, również ciemną stroną dużej popularności Slimberry jest także to, iż po jego debiucie pojawiają się coraz nowsze podróbki z którymi producent prawdziwego, oryginalnego produktu stara się walczyć.

Jeżeli znasz podróbkę SlimBerry, skontaktuj się z jego producentem aby mógł w odpowiedni sposób rozwiązać problem.

Pamiętaj! Oryginalne kapsułki na odchudzanie SlimBerry zamówisz wyłącznie na oficjalnej stronie producenta

Efekty SlimBerry

Omawiany środek przeznaczony na odchudzanie ma powodować pewne działania, które wspólnie mają wspomóc proces odchudzania.

W obecnej chwili jego znane efekty tabletek na odchudzanie SlimBerry jak i działania to:

 • Wspomaganie procesu spalania tłuszczu.
 • Blokowanie apetytu na zbędne kalorie.
 • Przyspieszenie tempa metabolizmu.
 • Poprawa nastroju.

Więcej na ten temat można wyczytać także wśród wypowiedzi innych osób, które miały okazję go stosować (opinie dostępne są między innymi pod tym artykułem).

Jak można zauważyć działania preparatu prezentują się interesująco. Na podstawie omawianej kwestii można dojść do wniosku, iż jego działania mogą przyczynić się do zmniejszenia masy ciała.

Podsumowując kwestię efektów można wywnioskować, iż produkt ten ma przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej czego niemal z pewnością oczekujemy chcąc się odchudzić. Produkt SlimBerry ma niwelować tłuszcz bezpowrotnie przy zachowaniu odpowiedniej diety.

Formuła tego środka ma rozbijać złogi tłuszczu, które miałby być wypłukany z naczyń krwionośnych jak i komórek lipidowych a następnie trafiać do tkanek mięśniowych, gdzie miałoby następować jego spalanie. W skrócie więc ma to doprowadzić do spalania tkanki tłuszczowej w bezpieczny sposób.

Jeżeli jesteś jedną z osób która uważa, że nadwaga nie jest problemem? Wystarczy poznać konsekwencje otyłości by zmienić zdanie.

Pozostałe efekty stosowania tabletek na odchudzanie

Inną sprawą jest kwestia spowolnienia chęci podjadania lub też jego tłumienie. Z pewnością logiczne jest to, iż większy apetyt to niestety zazwyczaj większa dawka zbędnych kalorii do spożycia, dlatego też produkt ten ma go hamować co miałoby przyczynić się w efekcie do spadku wagi.

Kolejną cechą charakterystyczną jest oczywiście przyspieszenie tempa metabolizmu. Co warto wiedzieć u każdego z nas metabolizm ma „własne tempo” dlatego też pewna grupa osób potrafi schudnąć samą dietetyką, inna natomiast musi się męczyć jeszcze innymi, nieco bardziej męczącymi rozwiązania jak na przykład siłownia czy też inne aktywności fizyczne.

Warto jednak dodać, iż połączenie tego produktu z odpowiednią dietą lub też z ćwiczeniami może nieco zwiększyć wydajność w trakcie odchudzania. Warto to osobiście sprawdzić.

Opinie SlimBerry

Jest to dość istotna kwestia, ponieważ na podstawie wypowiedzi innych osób można dowiedzieć się o praktycznych możliwościach omawianego preparatu.

Jako, iż preparat ten posiada rosnącą popularność, z każdym dniem pojawiają się nowe opinie o SlimBerry, które zwykle są pozytywne.

Wśród nich można odnaleźć osoby zadowolone z zakupu suplementu. Opinie te zwykle dostępne są w internecie na różnych serwisach internetowych jak na przykład na Facebook i innych portalach społecznościowych, blogach oraz forach dyskusyjnych, najczęściej na forum Kafeteria i Wizaż.

Poniżej można poznać wybrane opinie na temat tego preparatu.

Dyskusja i opinie na temat produktu

Jak można dostrzec, wiele osób jest zadowolonych z realizacji zamówienia i suplementacji.

Z tego typu informacji można wywnioskować naprawdę wiele, choćby i to, że pozytywnie opiniujący ten środek nie odczuli skutków ubocznych czy również to, że cena suplementu jest na atrakcyjnym poziomie.

Zalecanym dawkowaniem jest przyjmowanie 2 kapsułek dziennie. Ich przyjmowanie nie powinno sprawiać problemów, kuracja za pomocą tego suplementu powinna przebiegać bezproblemowo.

Opinie SlimBerry

W sieci można było odnaleźć również ciekawe wypowiedzi i opinie osób, które chwaliły się zrzuceniem aż 18 kilogramów z bardzo widocznymi, pozytywnymi rezultatami które z pewnością zadowoliłyby niejedną osobę zainteresowaną zrzuceniem zbędnej masy ciała.

Mimo, iż w ostatnim czasie otyła część społeczności stara się aby ich wygląd stał się akceptowalny poprzez brak dyskryminacji itp.

Warto jednak podjąć odpowiednie kroki ku redukcji wagi, ponieważ otyłość to nie tylko nieatrakcyjny wygląd, ale również ryzyko groźnych chorób, dlatego też dbając o atrakcyjność swojego ciała dbasz także o własne zdrowie.

Pozytywne opinie o SlimBerry można odnaleźć również pod adresem: https://escolapiostd.es/las-opiniones-de-slimberry/

W przypadku zainteresowania warto przejrzeć więcej szczegółów dotyczących prezentowanego produktu. Dalsze informacje na temat preparatu na odchudzanie SlimBerry można odnaleźć po kliknięciu w poniższy przycisk.

SLIMBERRY – kliknij i odbierz rabat

Cena i gdzie kupić SlimBerry

Cena i rabaty slimberry

Prezentowany produkt dostępny jest bez recepty co jest dość istotną informacją, tak jak to, iż nie jest on dostępny w aptekach. Z pewnością dla wielu zainteresowanych nie jest to wielkim problemem, że SlimBerry apteki nie oferują. Przynajmniej można tak wywnioskować poznając wiele różnych opinii.

Można go nabyć wyłącznie na oficjalnej stronie producenta, z której można być pewnym otrzymania oryginalnego produktu przeznaczonego na odchudzanie.

Koszt suplementu w obecnej chwili to 137 złotych, warto wiedzieć iż wiele osób uważa tą cenę za bardzo atrakcyjną o czym można się przekonać poznając opinie z wiarygodnych źródeł.

Jak można zauważyć, nie jest to lek. Zarejestrowanie preparatu jako lek jest kosztowne i zwykle producenci wolą zarejestrować preparat jako suplement diety i przez to zaoszczędzić. Być może właśnie z tego powodu cena ta jest tak niska a opinie zwykle pozytywne.

Co ciekawe w ostatnim czasie oferowane są dość interesujące, atrakcyjne rabaty z których każdy może skorzystać w dowolnej chwili realizując zamówienie poprzez oficjalną stronę producenta oferującego ten preparat.

Na sam koniec warto wspomnieć, że jest to jeden z popularniejszych produktów na odchudzanie w 2018 roku mimo, iż konkurencja na tym rynku jest naprawdę spora, to produkt ten jest jednym z najchętniej kupowanych w ostatnich miesiącach i co jest również warte podkreślenia, wiele osób opiniujących go ma dość pozytywne wrażenia.

Więcej szczegółów jak otrzymać bezpieczny i oryginalny preparat na odchudzanie SlimBerry jak i specjalne rabaty obniżające cenę poznasz klikając w poniższy przycisk przekierowujący do oficjalnego źródła.

Ważne jest równie, by odróżnić oryginalne SlimBerry od podrobionej wersji. Jest to o tyle ważne, iż ostatnie opinie o Slimberry wskazują na istnienie takiej wersji. Może okazać się niebezpieczna dla zdrowia.

Podsumowujący, by kupić produkt na odchudzanie SlimBerry apteka nie jest potrzebna. Istnieje lepsza, wygodniejsza forma dokonania realizacji zamówienia. Wystarczy przejść do oficjalnej strony producenta tego preparatu.

Cena Slimberry

Producent SlimBerry oferuje produkt w naprawdę niskiej cenie wynoszącej 137 złotych. Wiele innych konkurencyjnych produktów potrafi kosztować nawet 3 razy więcej przy słabej jakości właściwości odchudzających.

Doświadczenia osób po stosowaniu SlimBerry

Wrażenia jednej z czytelniczek o odchudzaniu

Jako, że tematyka odchudzania jest w ostatnich czasach dość popularnym tematem, postanowiłam podzielić się pewnymi doświadczeniami na temat właśnie tego procesu. Moim celem było schudnięcie z 11 kilogramów. Wiedziałam, że to będzie problem, bo nie mam słomiany zapał. W zasadzie wiele osób pewnie tak ma?

Czytaj również: Jak szybko schudnąć z brzucha i ud?

No cóż, postanowiłam sprawdzić te Slimberry na odchudzanie. Jest to produkt dostępny tylko w tabletkach. Kupiłam go przez internet. Wydaje mi się, że jest to jedyny sposób na jego zakup. W aptekach go niema, od razu uprzedzam? Trochę trudno, ale no cóż.

Zamówiłam, produkt dostałam już po trzech dniach kurierem. No i super!

Jak wygląda ten produkt na pierwszy rzut oka? Na moje oko dość mocno przyciąga uwagę swoją kolorystyką. Trochę enigmatycznie, ale jednak ma takie trochę tajemnicze cechy gdy patrzy się na opakowanie.

W opakowaniu mamy buteleczkę z kapsułkami. Jest przezroczysta. Kapsułki mają kolor taki jak dominujący kolor opakowania. To tyle jeżeli chodzi o pierwsze wrażenia dotyczące wyglądu. Teraz czas na te tabletki.

Tak więc tabletki nie powinny stanowić problemu z przełykaniem. Ja jednak po przełknięciu musiałam się wspomóc szklanką wody. W zasadzie sam producent zaleca każdą z tabletek przepić szklanką czystej wody. Tak też postanowiłam robić.

Kolejną sprawą to smak tabletek. Można napisać, że są one bezsmakowe. To dobrze, ponieważ wiele różnych kapsułek ma nieprzyjemny posmak.

Piszę to z własnego doświadczenia. Myślę, że wiadomo o co chodzi. Tak więc pomijając już inne szczegóły, opiszę jak ten Slim Berry przyczynił się do spadku mojej wagi?

Przez pierwsze dni praktycznie suplementacji nie odczułam ogromnych różnic. Tego się spodziewałam, ale jednak pierwsze rezultaty były. Jakie? Najbardziej dały mi się we znaki sytość. Uczucie sytości pomaga w zmniejszeniu zbędnego apetytu na niepotrzebne posiłki.

Udało mi się nieco zredukować ilość posiłków do niezbędnego minimum. Doprowadziło to również to zmiany diety.

Tak, postanowiłam również zmienić swój sposób żywienia na dietetyczny. Postanowiłam tak, by nieco uskutecznić odchudzanie. Skoro postanowiłam działać na całego, to dlaczego by nie dorzucić do tego jeszcze aktywność fizyczną? No właśnie! W ten sposób miałam co robić ze sobą, ale no wiedziałam że tak trzeba. Dla zrzucenia wagi zrobię wszystko? To był mój motyw przewodni!

Pierwsze efekty stosowania

Pierwsze dni minęły, teraz opiszę co działo się ze mną w połowie czasu. No cóż, działo się dużo. Za pomocą swoich, osobistych rozwiązać udało mi się zrzucić już 7 kilogramów. Specjalnie nie napiszę w jakim okresie, ale na pewno w dość krótkim. Nie chcę pisać z tego względu, że organizm każdego człowieka nieco się różni. Ma to wpływ.

Na moje odchudzanie miał też wpływ brak zbędnego apetytu, czyli efekt Slimberry.

Co ciekawe, znalazłam informacje w których badania wskazują aromatyczne substancje działają na część mózgu odpowiadająca za apetyt. Chyba można to zaliczyć pod jego działanie? A teraz uwaga, bo tu będzie zaskoczenie.

Od czasu tej „kuracji” moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Byłam bardziej żywa i chętna do życia niż kiedykolwiek. Nie jestem w stanie napisać co dokładniej co przyczyniło się do mojego stanu psychicznego.

Być może pierwsze widoczne rezultaty w odchudzaniu właśnie poprawiły moje ogólne samopoczucie w ostatnim czasie?

slimberry opinia i recenzjaOstatnie dni, gdy postanowiłam już zakończyć odchudzanie za pomocą Slimberry to również podsumowanie tego, czego się w przyszłości wystrzegać.

Wiele się nauczyłam. Oczywiście nie twierdzę, że tylko Slimberry przyczyniło się na odchudzanie. Była również aktywność fizyczna, nieznaczna co prawda ale jedna starałam się być w ten sposób aktywna. Doszła również do tego odpowiednia dieta. Unikałam i unikam „śmieciowego jedzenia”.

Omijam fastfoody, kaloryczne napoje i tym podobne. Po prostu nie chciałabym teraz zepsuć tego, co osiągnęłam?

Osiągnęłam naprawdę dużo. Schudłam zakładane 11 kilogramów. W sposób bezpieczny, bez skutków ubocznych. Jestem z siebie dumna!

Kwestia efektu jojo. To jest pewnie zastanawiające dla czytających moje doświadczenie z odchudzaniem.

Tak więc mogę śmiało napisać, że po miesiącu od zakończeniu tego procesu odchudzania nie odczułam przyrostu wagi. Nadal jestem szczupła? Oczywiście teraz muszę wystrzegać się tego co jem!

Mam nadzieję, że moje kilka zdań przyczynią się do motywacji Ciebie lub twoich znajomych.

Odchudzanie nie jest czymś strasznym. Proces ten można też przejść szybko i bezpiecznie, wystarczy tylko zaryzykować i się wczuć! Pozdrawiam ciepło, Marta.

By już teraz poznać szczegółową recenzję w tym również ofertę tabletek na odchudzanie SlimBerry, należy przejść w poniższy przycisk. Więcej opinii produktu znajdziecie pod naszą recenzją.

SLIMBERRY – kliknij i odbierz rabat

Ostrzeżenie przed podróbkami i negatywnymi opiniami SlimBerry

SlimBerry to popularny produkt na odchudzanie, który stosowany jest przez tysiące osób. Jego zainteresowanie wynika z wielu względów o czym już napisano w tym miejscu.

W ostatnim czasie trudno jest jednak poznać prawdziwe opinie o Slimberry.
Jako, że produkt ten jest popularny, niestety pojawiają się również podróbki SlimBerry. Jedna z podróbek wygląda tak:

Nieoryginalny SlimBerry
Jedna z podróbek SlimBerry

Natomiast oryginalny SlimBerry wygląda w następujący sposób:

Slimberry original
Oryginalny produkt SlimBerry

Warto zachować szczególną uwagę, ponieważ wiele osób skarży się na brak skuteczności nieoryginalnego Slimberry, przez to producent oryginalnego SlimBerry ma w zasadzie niemały problem z tego powodu.

Wiele opinii dotyczących oryginalnego Slimberry zazwyczaj jest publikowanych w pozytywnym tonie. Niestety w wyniku słabego działania podróbki Slimberry pojawiają się w ostatnim czasie również opinie negatywne.

Uważaj na fałszywe negatywne opinie wystawiane przez naciągaczy

Kolejną sprawą jest również inny problem. Ze względu, iż oryginalne SlimBerry jest produktem bardzo popularnym, wiele konkurencyjnych firm stara się zyskać na jego popularności publikując fałszywe negatywne opinie i polecając inny, konkurencyjny preparat (jak choćby Piperinox, African Mango i wiele innych). Są to produkty, których działanie nie zostało potwierdzone o czym już pisano na naszej stronie. Także w tym przypadku warto zachować szczególną rozwagę.

W przypadku chęci uzyskania informacji warto skorzystać z możliwości wypowiedzi pod tym wpisem lub poprostu skontaktować się z producentem SlimBerry.

Uważaj na fałszywe rankingi tabletek na odchudzanie

Inna, istotna sprawa to fałszywe rankingi tabletek na odchudzanie udostępniane przez oszustów. Nasz redakcja bardzo często dostaje informacje o fałszywych rankingach tabletek w których SlimBerry jest poza czołówką. Oczywiście jest to celowa manipulacja naciągaczy, by zachęcić do zakupu ich słabej jakości ale drogiego zamiennika. Przypomnijmy, cena SlimBerry to zaledwie 137 złotych, podczas gdy mało skuteczne zamienniki są droższe nawet 3 razy.

SlimBerry to najpopularniejszy produkt na odchudzanie w ostatnim czasie. Pojawiające się nieoryginalne wersje i zamienniki nie powinny nikogo dziwić!

Oferta oryginalnego SlimBerry na odchudzanie

Oryginalny produkt SlimBerry dostępny jest w jedynej, niezmiennej cenie. Koszt produktu to 137 złotych.

Warto również pamiętać, że oryginalny produkt posiada w składzie aronię o czym można dowiedzieć się u producenta czytając ulotkę lub na etykiecie produktu. Tylko w jednym miejscu można zakupić oryginalny produkt, wystarczy kliknąć w poniższy link:

SLIMBERRY – kliknij i odbierz rabat

49 Replies to “SlimBerry opinie i recenzja produktu”

 1. Mam go od jakiegoś czasu i jest bardzo dobrze. Efekty zauważalne, widać że działa i przy tym nie ma problemów w trakcie odchudzania. Biorę go jako dodatek do swojej indywidualnej diety. Myślę, że jeszcze kilka tygodni i osiągnę swój docelowy efekt na który z niecierpliwością oczekuję. Moja opinia póki co jest bardzo dobra i oby tak dalej.

 2. Dość ciekawy jeżeli miałbym oceniać całość. Wprawdzie niewiem o czym tu dyskutować, z tego co zauważyłem to opinie o simberry dostępne są na wielu stronach, co prawda wiele z nich to pozytywne, jednak warto zachować rozwagę zapoznając się z nimi, bo istnieją też takie, w których wpycha się jakieś dziwne zamienniki.

 3. Bardzo sobie go chwalę jeżeli chodzi o odchudzanie 🙂 Jestem bardzo podobna z sylwetki jak sławna Dorota Wellman i nawet z twarzy. Wolałabym jednak trochę schudnąć bo mam dopiero 28 lat i chciałabym nieco skorzystać z życia a moje ciało narazie mnie trochę ogranicza niestety. Narazie pierwsze kroki są dość ciekawe, fajne uczucie gdy się widzi efekty, wchodzi na wagę i patrzy po kilku dniach a na wyświetlaczu odjęte kolejne kilogramy. Co prawda też się przyznam, że mniej podjadam przynajmniej się staram no i coś tam powoli z aktywnością fizyczną, jeszcze może rower niedługo dołączy ale taki do domu, się zobaczy. Narazie schudłam 10 kilogramów, niby mała rzecz a bardzo cieszy!

  1. Luiza ja własnie zakupiłam ten produkt i czy faktycznie działa czy tylko jest to wyrzucenie pieniedzy w błoto bo co jak co to nie jest mała kwota bardzo proszę o szczerą odpowiedż pozdrawiam Asia

 4. Ja schudłam po miesiącu 7 kilogramów i jest to możliwe, tylko trzeba nieco się zaangażować. Oczywiście ciekawi mnie jak będzie z efektem jojo, narazie miesiąc minął, 7 kilogramów mniej się utrzymuje i z takim tempem powinnam już bez obaw zmienić ubrania w szafie do wakacji. No i jakoś tak lepiej się czuję mimo, iż straciłam pracę ostatnio.

 5. Bardzo dobry ten Slimberry, opinie mnie nawet nieco zachęciły i słusznie, bo udało mi się osiągnąć dość dobre rezultaty. Został jeszcze efekt jojo do sprawdzenia, narazie jest dobrze i widzę, że jest dość spore zainteresowanie nim. Nie dziwie się, bardzo ciekawy preparat. Dla mnie bardzo potrzebny.

 6. Może być, co prawda byłam sceptycznie nastawiona do tych tabletek odchudzających ale wiem, że trzeba też posprawdzać różne sposoby i dopiero potem podsumować te wszystkie działania. Próbowałam już diet, mimo że są nawet skuteczne ale one wymagają dużo pieniędzy i czasu a tego właściwie chciałam uniknąć, tym bardziej tego pierwszego. Tak więc postanowiłam, że wezmę ten Slimberry i się dowiem czy naprawdę to coś działa i szczerze pisząc jestem pozytywnie zaskoczona. Moja opinia o nim jest przychylna, ma dużo zalet, pomijając skuteczność to odpowiada mi cena. Diety zwykle kosztują 1500 złotych miesięcznie jeżeli nie chce się osobiście robić czyli tzw dieta pudełkowa, Slimberry kupiłam z 15 razy taniej i już jestem w dobrej myśli a jeszcze nie wykorzystałam swoich innych sposobów. Żeby się nie rozpisywać wystarczy przejrzeć wiarygodne opinie o slimberry i sami się przekonacie, na forum sportowe opinie są negatywne co jest dość dziwe, ale doszłam do wniosku jakby ktoś tam szukał przez to, że oni promują tam jakiś spalacz tłuszczu którego nie chciałabym jednak brać dlatego tak źle o nim tam piszą i chyba w jedynym miejscu dla mnie bezsensu. Dobra, rozpisałam się niepotrzebnie i w sumie temat wyczerpałam swoją wypowiedzią. Spróbujcie na próbę, może będziecie zadowoleni. Ja chciałam i to bardzo podzielić się co o nim myślę.

 7. Jeżeli chodzi o moją opinię o Slimberry to jestem zadowolony. Na początku myślałem, że jest to produkt przeznaczony tylko dla kobiet, ale facet też może skorzystać i być zadowolonym. Moje wyniki odchudzania są dość dobre jak na początek, udało mi się schudnąć już 10 kilogramów, ale mam jeszcze przed sobą drugie tyle. No i wiadomo, trzeba mniej jeść i przynajmniej troszeczkę poprowadzić aktywność fizyczną.

 8. Dokładnie tak jak napisał Krzychu, faceci też mogą brać ten preparat i w sumie nie jest to jakiś wstyd. Ja co prawda dopiero zaczynam działać, ale jestem w dobrej myśli tylko te negatywne opinie o slimberry na jakimś forum mnie trochę przeraziły, ale z tego co widzę to chyba oni tam specjalnie zniechęcają, bo każdy produkt tam ma złe opinie. Co do tego slimberry to ogólnie mam go z polecenia, się zobaczy jak to działa naprawdę.

 9. Jest świetny, schudłam 14 kilogramów. Zajęło mi to prawie 2 miesiące. Trzeba tylko systematycznie brać zgodnie z tymi zaleceniami.

 10. Stosowałem przez 2,5 miesiąca i skuteczność naprawdę zauważalna, nie potrzebowałem reklamacji bo mi bardzo pomógł zrzucić kilogramy. W ofercie jak teraz patrzę to nadal kosztuje 137 złotych więc tanio. Co mogę dalej napisać… Lepiej jest to osobiście sprawdzić i się przekonać. Niema co wierzyć negatywnym opiniom bo jak kupowałem to wszyscy byli zadowoleni a teraz widzę konkurencja zniechęca. Niewiem z czego to wynika ale ak być nie powinno.

  Tak jak napisałem, jest dobrze i jestem tego dowodem. Można śmiało sprawdzić, cena nadal jest dobra i opinie na znanych stronach również są świetne.

 11. Powiem tak , efekt który osiągnełaś to nie dzięki tym tabletkom tylko dzięki diecie i aktywnosci fizycznej wszystko w temacie.Zobaczymy czy komentaz się ukaże?

 12. Ja też nie mam nic przeciwko. Nawet tani, efekty mam co prawda małe ale to mój wybór. Myślę, że da się schudnąć te kilka kilogramów w ciągu 2 tygodni. trzeba tylko być systematyznym.

 13. Coś tam schudłam. Nie liczyłam ile, myślałam że to i tak nie pomoże, ale jednak coś zadziałało. Myślę, że warto spróbować, wiem że cena troszkę odstrasza, mnie też z początku, ale no musiałam sprawdzić i jeżeli chodzi o moją opinię to jest okej.

 14. Stosowałam SlimBerry przez ponad 2 miesiące.Tabletki wykupiłam na 4 miesiące. Waga wahała się raz w dół, raz w górę (ok.1-2 kg). Widocznie należę do tej grupy z nietypowymi problemami. W końcu odesłałam 1 i 1/2 buteleczki tabletek z opisem “postępów”. Konsultant w rozmowie telefonicznej poradził jak wypełnić reklamację, podając konkretne dane : jak nr umowy kupna, daty zamówienia i odbioru itp. Po kilku dniach otrzymałam odpowiedź i po następnych kilku dniach zwrot całej zainwestowanej sumy. Ja sama, jak i moi znajomi byli w szoku. Jednym słowem : firma dotrzymała słowa danego przy zakupie. Wszystkim użytkownikom życzę udanego odchudzania, bo z tą firmą warto.

 15. Biorę drugą partię. Pierwsza była jak dla mnie dobra w działaniu, ale z chęcią wezmę kolejną sztukę.

 16. Miałam zrezygnować z zamówienia patrząc na negatywne opinie na innych stronach ale jednak się do niego przekonałam a te negatywne opinie o których czytałam na innych stronach okazują się być fałszywe. Dobrze, że zostałam przy tym Slimberry. Konkurencja wciskała mi piperinox który pewnie był oszustwem. Czytajcie opinie i jak ktoś wciska wam zamiennik do slimberry to wychodzi na to, że to jacyś oszuści.

  Tak czy inaczej korzystam ze slimbery i jestem zadowolona.

 17. Ja stosuję od tygodnia i jak narazie mały spadek wagi ale to dopiero początek myślę że będzie lepiej.

 18. Z tego co widzę to ma bardzo dobre opinie i jest nawet popularny jak pytam co brać na odchudzanie to często słyszałam, że ten slimberry dlatego tu piszę bo się zainteresowałam. W sumie jestem zainteresowana i niewiem czy brać czy czekać na zniżkę. Nie to że cena jest wysoka ale sama niewiem czy u mnie zadziała.

 19. Też wzięłam dla testu i patrząc na opinie o tym slimberry chyba słusznie postąpiłam. Wcześniej znalazłam inne komentarze na stronie i tam wciskali jakiś kit nieodchudzający. Tutaj skład nawet fajny, spytałam na forum dietetyka i też powiedział, że może coś zdziałać ale to trzeba sprawdzić osobiście, bo każdy z nas ma inny organizm. No zobaczymy jak to będzie, czytałam że slimberry działa i to nawet na onecie więc sprawdzę.

 20. Kupiłam ale mam obawę czy działa. Z kasą się wkopalam dalam 200zl gdzie w zielarni bym zapłaciła ok 60 zł za to samo a nawet bogatsze składem. Chyba porażka.

 21. Kupiłaś podrobioną wersję, bo oryginał kosztuje 137 złotych netto a nie 200. Także miej do siebie wyrzuty sumienia. Trzeba czytać ze zrozumieniem i sprawdzać co się kupuje. Przecież było tyle razy tumanione, że w obrocie jest sporo podróbek. Oryginał masz tutaj do zakupu i nigdzie indziej oryginalnego slimberry nie kupisz…

 22. U mnie działa dość dobrze. Dobrze jest porozmawiać z ich konsultantem. Można się wiele dowiedzieć, bo trzeba też poznać szczegóły jak stosować te tabletki żeby jeszcze bardziej uskutecznić odchudzanie ze slimberry. Ja mam miesiąc i jest dobrze.

 23. Sprawdzałam ostatnio opinie na forum zagranicznym i tam też wiele dobrych opinii. Ciekawe jak te tabletki slimberry sprawują się po 3 miesiącach stosowania.

  Czytałam, że aronia faktycznie ma ciekawe działania i efekty odchudzające. Miałam to kupić w lipcu, ale zapomniałam jak się nazywa ten produkt.

 24. Proszę o opinię osoby,które stosowały preparat przynajmniej rok wczesniej.Co z efektem jo-jo?.Preparat jest na rynku od 2017 roku,a komentarze takie swieże

 25. Moja opinia o slimberry też jest pozytywna. 4 miesiące temu miałam okazję stosować. Schudłam i to bez efektu jojo co jeszcze bardziej mnie zaskoczyło.

  Cena zdecydowanie super. Bardzo niska a przejrzałam wiele różnych ofert.

 26. Opinie piękne ale czy ktoś może napisać jak z waga po odstawieniu tych tabletek.
  Nie mało kosztują. W stosunku do zwykłej aroni z apteki

 27. Silvia, ale te tabletki odchudzające nie składają sie tylko z aronii. Gdyby sama aronia pomagała schudnąć, to nie było by problemu otyłości. Poza tym te 140 złotych to tyle co nic. No chyba, że zainteresowana jesteś cateringiem za około 3 000 złotych miesięcznie albo karnetem na siłownię za kilkaset złotych doliczając do tego jeszcze poświęcony czas, bo na siłowni spędza się około 2 godziny codziennie czy kilka dni.

 28. Recenzja SlimBerry słuszna.

  Stosowałam go miesiąc temu i moja opinia jest pozytywna. Jestem zadowolona z efektów. Udało mi się schudnąć 7 kilogramów w kilka tygodni. Dla mnie niezły wynik, ale narazie przestałam cokolwiek działać z wagą, bo taka mi wystarczy 🙂

 29. Dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja zostałam oszukana Slim berry nie przynosił żadnych efektów nie schudłam nawet kilograma dzwonili i namawiali na kolejne suplementy obiecując że w stu procentach jak nie będzie efektów to zwrócą pieniądze co nigdy nie nastąpiło dla mnie to oszuści którzy zarabiają na takich naiwnych jak ja

 30. Może nie jest to świetny produkt na odchudzanie ale działa i jestem bardzo zadowolona. Jest dobry, poprostu.

 31. Bezproblemowe odchudzanie od dwóch miesięcy. Jest to możliwe za pomocą Slimberry ale trzeba też zachować rozwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.