SlimBerry – Opinie oraz skład i efekty – gdzie kupić.

Slimberry to popularny sposób na odchudzanie dostępny od 2017 roku. W Polsce dostępny w formie kapsułek. O czym należy wiedzieć przed zakupem? Warto poznać szczegóły w tym jego opinie w naszej publikacji.

-OPINIE (szokujące) I EFEKTY SLIMBERRY -kliknij tutaj-

Dyskusja oraz recenzja slimberry - opinie i komentarze
Slimberry w kapsułkach

Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, iż odchudzanie nie jest procesem łatwym i szybkim, jednak z każdym rokiem wprowadzane są coraz to nowsze, innowacyjne rozwiązania i sposoby pozwalające na osiągnięcie zadowalających efektów odchudzania. Jednym z coraz bardziej popularnych sposobów jest stosowanie specjalnych tabletek przeznaczonych na odchudzanie, które zwykle nie wymagają poświęcenia sporych zasobów czasu itp. Jednym z takich produktów jest suplement na odchudzanie Slimberry, który dostępny jest w Polsce od 2017 roku do dziś i jest prawdopodobnie jednym z najbardziej kupowanych preparatów na odchudzanie w ostatnim czasie. W tej publikacji zawarte zostały informacje na jego temat, takie jak jego skład, efekty i działania tego środka oraz jego opinie z różnych serwisów internetowych, najczęściej z forum Kafeteria i inny for dyskusyjnych, blogów i portali społecznościowych. Najnowsze opinie o SlimBerry znajdziesz również pod publikacją. Innymi, niemniej istotnymi kwestiami zawartymi w tej recenzji są również jego ewentualne skutki uboczne (które prawdopodobnie nie występują), odpowiednie dawkowanie kapsułek oraz ich cena i szczegóły gdzie kupić produkt. Czy Slimberry jest skuteczny na odchudzanie? O tym można dowiedzieć się poznając m.in. opinie jak i poniższą recenzję na jego temat.

Kliknij tutaj by poznać jeszcze więcej szczegółów i opinii o SlimBerry

 

Skład SlimBerry

Produkt ten jest dość znany ze swojego interesującego składu, który zawiera ciekawe właściwości. Jego głównym składem jest znana i ceniona aronia, charakteryzująca się dużym bogactwem najróżniejszych witamin takich jak:

 • Witamina B
 • Witamina C
 • Witamina E
 • Witamina P

Warto również wiedzieć, iż w składzie suplementu występują najróżniejsze składniki mineralne, takie jak:

 • Miedź.
 • Wapń.
 • Żelazo.
 • Potas.

W sieci można odnaleźć szczegółową charakterystykę dotyczącą aronii. Składnik ten bardzo dobrze odnajduje się w różnych dietach odchudzających ale również oczyszczających organizm. Znana jest z właściwości usuwających nadmiar wody w organizmie i wielu innych o czym warto się dowiedzieć.
Więcej informacji tej kwestii w tym również szczegółowy skład prezentowanego suplementu powinien być dostępny w ulotce po kliknięciu w poniższy przycisk.

Więcej o składzieSLIMBERRY

Jak można zauważyć Slimberry składa się z ciekawych właściwości, które nie powinny powodować efektów ubocznych a jego główny składnik – aronia charakteryzuje się interesującymi zastosowaniami niekoniecznie w procesie odchudzania. Wiele osób, opiniujących i dyskutujących na temat różnych tabletek zwraca uwagę na bezpieczne działanie, które jest dość ważne ponieważ dotyczy to zdrowia naszego organizmu. Wiele innych informacji i szczegółów dotyczących slimberry można odszukać na oficjalnej stronie jego producenta do której odsyłamy za pomocą kolorowych linków. Co ciekawe badania przeprowadzone w 2017 roku przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością potwierdzają, że prawie 70% Polaków cierpi na nadwagę.


O czym warto pamiętać przed zakupem SlimBerry?

SlimberryJest to produkt bardzo popularny, często opiniowany przez rzeszę ludzi. Niestety duża popularność produktu ma również te ciemne strony. Konkurencja nie śpi i z pełną mocą stara się „wciskać” swój produkt. Nierzadko prowadzi to do tego, iż konkurencyjne firmy umyślnie wprowadzają w błąd publikując negatywne opinie o SlimBerry jednocześnie polecając swoje produkty, które jak się potem okazuje nie działają jak należy. Koniecznie pamiętaj o tym, by poznając recenzję o tabletkach SlimBerry zwrócić również uwagę na to, czy autor publikacji nie stara się tak naprawdę nam wcisnąć” nieskutecznego zamiennika. Jest to istotny szczegół, który może wspomóc poznanie prawdziwych opinii.

Kolejną, również ciemną stroną dużej popularności Slimberry jest także to, iż po jego debiucie pojawiają się coraz nowsze podróbki z którymi producent prawdziwego, oryginalnego produktu stara się walczyć. Jeżeli znasz podróbkę SlimBerry, skontaktuj się z jego producentem aby mógł w odpowiedni sposób rozwiązać problem.
Pamiętaj! Oryginalne kapsułki na odchudzanie SlimBerry zamówisz wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. Znajdziesz ją po kliknięciu w poniższy przycisk.

Kup z rabatemSLIMBERRY

(oficjalna strona producenta)


Efekty SlimBerry

Omawiany środek przeznaczony na odchudzanie ma powodować pewne działania, które wspólnie mają wspomóc proces odchudzania. W obecnej chwili jego znane efekty jak i działania to:

 • Wspomaganie procesu spalania tłuszczu.
 • Blokowanie apetytu na zbędne kalorie.
 • Przyspieszenie tempa metabolizmu.
 • Poprawa nastroju.

Więcej na ten temat można wyczytać także wśród wypowiedzi innych osób, które miały okazję go stosować (opinie dostępne są między innymi pod tym artykułem). Jak można zauważyć działania preparatu prezentują się interesująco. Na podstawie omawianej kwestii można dojść do wniosku, iż jego działania mogą przyczynić się do zmniejszenia masy ciała. Pozostałe szczegóły dotyczące kwestii o których nie mogliśmy już napisać dostępne są na tej stronie internetowej.
Podsumowując kwestię efektów można wywnioskować, iż produkt ten ma przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej czego niemal z pewnością oczekujemy chcąc się odchudzić. Formuła tego środka ma rozbijać złogi tłuszczu, które miałby być wypłukany z naczyń krwionośnych jak i komórek lipidowych a następnie trafiać do tkanek mięśniowych, gdzie miałoby następować jego spalanie. W skrócie więc ma to doprowadzić do spalania tkanki tłuszczowej w bezpieczny sposób. Inną sprawą jest kwestia spowolnienia chęci podjadania lub też jego tłumienie. Z pewnością logiczne jest to, iż większy apetyt to niestety zazwyczaj większa dawka zbędnych kalorii do spożycia, dlatego też produkt ten ma go hamować co miałoby przyczynić się w efekcie do spadku wagi. Kolejną cechą charakterystyczną jest oczywiście przyspieszenie tempa metabolizmu. Co warto wiedzieć u każdego z nas metabolizm ma „własne tempo” dlatego też pewna grupa osób potrafi schudnąć samą dietetyką, inna natomiast musi się męczyć jeszcze innymi, nieco bardziej męczącymi rozwiązania jak na przykład siłownia czy też inne aktywności fizyczne. Warto jednak dodać, iż połączenie tego produktu z odpowiednią dietą lub też z ćwiczeniami może nieco zwiększyć wydajność w trakcie odchudzania. Warto to osobiście sprawdzić.

Efekty odchudzaniaSLIMBERRY

Opinie SlimBerry

Jest to dość istotna kwestia, ponieważ na podstawie wypowiedzi innych osób można dowiedzieć się o praktycznych możliwościach omawianego preparatu. Jako, iż preparat ten posiada rosnącą popularność, z każdym dniem pojawiają się nowe opinie o SlimBerry, które zwykle są pozytywne. Wśród nich można odnaleźć osoby zadowolone z zakupu suplementu. Opinie te zwykle dostępne są w internecie na różnych serwisach internetowych jak na przykład na PoznajmyOpinie.pl, portalach społecznościowych, blogach oraz forach dyskusyjnych, najczęściej na forum Kafeteria i Wizaż. Poniżej można poznać wybrane opinie na temat tego preparatu.

Dyskusja i opinie na temat produktu
Wybrane opinie o SlimBerry – dyskusja na jego temat

Jak można dostrzec, wiele osób jest zadowolonych z realizacji zamówienia i suplementacji. Z tego typu informacji można wywnioskować naprawdę wiele, choćby i to, że pozytywnie opiniujący ten środek nie odczuli skutków ubocznych czy również to, że cena suplementu jest na atrakcyjnym poziomie. Zalecanym dawkowaniem jest przyjmowanie 2 kapsułek dziennie. Ich przyjmowanie nie powinno sprawiać problemów, kuracja za pomocą tego suplementu powinna przebiegać bezproblemowo.

Opinie o slimberry
Najnowsze opinie o Slimberry, źródło: https://dietetycznedemaskacje.pl/slimberry-opinie/

W sieci można było odnaleźć również ciekawe wypowiedzi i opinie osób, które chwaliły się zrzuceniem aż 18 kilogramów z bardzo widocznymi, pozytywnymi rezultatami które z pewnością zadowoliłyby niejedną osobę zainteresowaną zrzuceniem zbędnej masy ciała. Mimo, iż w ostatnim czasie otyła część społeczności stara się aby ich wygląd stał się akceptowalny poprzez brak dyskryminacji itp. Warto jednak podjąć odpowiednie kroki ku redukcji wagi, ponieważ otyłość to nie tylko nieatrakcyjny wygląd, ale również ryzyko groźnych chorób, dlatego też dbając o atrakcyjność swojego ciała dbasz także o własne zdrowie. W przypadku zainteresowania warto przejrzeć więcej szczegółów dotyczących prezentowanego produktu. Dalsze informacje na temat preparatu na odchudzanie SlimBerry można odnaleźć po kliknięciu w poniższy przycisk.

Aktualna cena Slimberry
Aktualna cena Slimberry wynosi 137 złotych.

Kup z rabatemSLIMBERRY

Cena i gdzie kupić SlimBerry

Cena i rabaty slimberry
Opakowanie Slimberry

Prezentowany produkt dostępny jest bez recepty co jest dość istotną informacją, tak jak to, iż nie jest on dostępny w aptekach. Można go nabyć wyłącznie na oficjalnej stronie producenta, z której można być pewnym otrzymania oryginalnego produktu przeznaczonego na odchudzanie. Koszt suplementu w obecnej chwili to 137 złotych, warto wiedzieć iż wiele osób uważa tą cenę za bardzo atrakcyjną o czym można się przekonać poznając opinie z wiarygodnych źródeł. Co ciekawe w ostatnim czasie oferowane są dość interesujące, atrakcyjne rabaty z których każdy może skorzystać w dowolnej chwili realizując zamówienie poprzez oficjalną stronę producenta oferującego ten preparat. Na sam koniec warto wspomnieć, że jest to jeden z popularniejszych produktów na odchudzanie w 2018 roku mimo, iż konkurencja na tym rynku jest naprawdę spora, to produkt ten jest jednym z najchętniej kupowanych w ostatnich miesiącach i co jest również warte podkreślenia, wiele osób opiniujących go ma dość pozytywne wrażenia. Więcej szczegółów jak otrzymać bezpieczny i oryginalny preparat na odchudzanie SlimBerry jak i specjalne rabaty obniżające cenę poznasz klikając w poniższy przycisk przekierowujący do oficjalnego źródła. Ważne jest równie, by odróżnić oryginalne SlimBerry od podrobionej wersji. Jest o to o tyle ważne, iż ostatnie opinie o Slimberry wskazują na istnienie takiej wersji. Może okazać się niebezpieczna dla zdrowia.

Doświadczenia osób po stosowaniu SlimBerry – kliknij tutaj

Wrażenia jednej z czytelniczek o odchudzaniu

jak schudnąć po urlopie
Opinia i doświadczenia w odchudzaniu jednej z czytelniczek

Jako, że tematyka odchudzania jest w ostatnich czasach dość popularnym tematem, postanowiłam podzielić się pewnymi doświadczeniami na temat właśnie tego procesu. Moim celem było schudnięcie z 11 kilogramów. Wiedziałam, że to będzie problem, bo nie mam słomiany zapał. W zasadzie wiele osób pewnie tak ma😊No cóż, postanowiłam sprawdzić te Slimberry na odchudzanie. Jest to produkt dostępny tylko w tabletkach. Kupiłam go przez internet. Wydaje mi się, że jest to jedyny sposób na jego zakup. W aptekach go niema, od razu uprzedzam 😊Trochę trudno, ale no cóż. Zamówiłam, produkt dostałam już po trzech dniach kurierem. No i super!

Jak wygląda ten produkt na pierwszy rzut oka? Na moje oko dość mocno przyciąga uwagę swoją kolorystyką. Trochę enigmatycznie, ale jednak ma takie trochę tajemnicze cechy gdy patrzy się na opakowanie. W opakowaniu mamy buteleczkę z kapsułkami. Jest przezroczysta. Kapsułki mają kolor taki jak dominujący kolor opakowania. To tyle jeżeli chodzi o pierwsze wrażenia dotyczące wyglądu. Teraz czas na te tabletki.

Tak więc tabletki nie powinny stanowić problemu z przełykaniem. Ja jednak po przełknięciu musiałam się wspomóc szklanką wody. W zasadzie sam producent zaleca każdą z tabletek przepić szklanką czystej wody. Tak też postanowiłam robić. Kolejną sprawą to smak tabletek. Można napisać, że są one bezsmakowe. To dobrze, ponieważ wiele różnych kapsułek ma nieprzyjemny posmak. Piszę to z własnego doświadczenia 😊Myślę, że wiadomo o co chodzi. Tak więc pomijając już inne szczegóły, opiszę jak ten Slimberry przyczynił się do spadku mojej wagi😊

55 kilogramów to dużo czy mało
Jak myslicie, 55 kilogramów to dużo czy mało? Udzielcie swoje opinie i szczegóły doświadczeń w komentarzach.

Przez pierwsze dni praktycznie suplementacji nie odczułam ogromnych różnic. Tego się spodziewałam, ale jednak pierwsze rezultaty były. Jakie? Najbardziej dały mi się we znaki sytość. Uczucie sytości pomaga w zmniejszeniu zbędnego apetytu na niepotrzebne posiłki. Udało mi się nieco zredukować ilość posiłków do niezbędnego minimum. Doprowadziło to również to zmiany diety. Tak, postanowiłam również zmienić swój sposób żywienia na dietetyczny. Postanowiłam tak, by nieco uskutecznić odchudzanie. Skoro postanowiłam działać na całego, to dlaczego by nie dorzucić do tego jeszcze aktywność fizyczną? No właśnie! W ten sposób miałam co robić ze sobą, ale no wiedziałam że tak trzeba. Dla zrzucenia wagi zrobię wszystko😊 To był mój motyw przewodni!

Pierwsze dni minęły, teraz opiszę co działo się ze mną w połowie czasu. No cóż, działo się dużo. Za pomocą swoich, osobistych rozwiązać udało mi się zrzucić już 7 kilogramów. Specjalnie nie napiszę w jakim okresie, ale na pewno w dość krótkim. Nie chcę pisać z tego względu, że organizm każdego człowieka nieco się różni. Ma to wpływ. Na moje odchudzanie miał też wpływ brak zbędnego apetytu, czyli efekt Slimberry. Co ciekawe, znalazłam informacje w których badania wskazują aromatyczne substancje działają na część mózgu odpowiadająca za apetyt. Chyba można to zaliczyć pod jego działanie😊A teraz uwaga, bo tu będzie zaskoczenie. Od czasu tej „kuracji” moje samopoczucie znacznie się poprawiło. Byłam bardziej żywa i chętna do życia niż kiedykolwiek. Nie jestem w stanie napisać co dokładniej co przyczyniło się do mojego stanu psychicznego. Być może pierwsze widoczne rezultaty w odchudzaniu właśnie poprawiły moje ogólne samopoczucie w ostatnim czasie 😊

Ostatnie dni, gdy postanowiłam już zakończyć odchudzanie za pomocą Slimberry to również podsumowanie tego, czego się w przyszłości wystrzegać. Wiele się nauczyłam. Oczywiście nie twierdzę, że tylko Slimberry przyczyniło się na odchudzanie. Była również aktywność fizyczna, nieznaczna co prawda ale jedna starałam się być w ten sposób aktywna. Doszła również do tego odpowiednia dieta. Unikałam i unikam „śmieciowego jedzenia”. Omijam fastfoody, kaloryczne napoje i tym podobne. Po prostu nie chciałabym teraz zepsuć tego, co osiągnęłam😊 Osiągnęłam naprawdę dużo. Schudłam zakładane 11 kilogramów. W sposób bezpieczny, bez skutków ubocznych. Jestem z siebie dumna!

Kwestia efektu jojo. To jest pewnie zastanawiające dla czytających moje doświadczenie z odchudzaniem. Tak więc mogę śmiało napisać, że po miesiącu od zakończeniu tego procesu odchudzania nie odczułam przyrostu wagi. Nadal jestem szczupła😊Oczywiście teraz muszę wystrzegać się tego co jem!

Mam nadzieję, że moje kilka zdań przyczynią się do motywacji Ciebie lub twoich znajomych. Odchudzanie nie jest czymś strasznym. Proces ten można też przejść szybko i bezpiecznie, wystarczy tylko zaryzykować i się wczuć! Pozdrawiam ciepło, Marta.

SlimBerry – Opinie oraz skład i efekty – gdzie kupić.
4.4 (87.83%) 437 votes

33 Wypowiedzi On SlimBerry – Opinie oraz skład i efekty – gdzie kupić.

 • Mam go od jakiegoś czasu i jest bardzo dobrze. Efekty zauważalne, widać że działa i przy tym nie ma problemów w trakcie odchudzania. Biorę go jako dodatek do swojej indywidualnej diety. Myślę, że jeszcze kilka tygodni i osiągnę swój docelowy efekt na który z niecierpliwością oczekuję. Moja opinia póki co jest bardzo dobra i oby tak dalej.

 • Dość ciekawy jeżeli miałbym oceniać całość. Wprawdzie niewiem o czym tu dyskutować, z tego co zauważyłem to opinie o simberry dostępne są na wielu stronach, co prawda wiele z nich to pozytywne, jednak warto zachować rozwagę zapoznając się z nimi, bo istnieją też takie, w których wpycha się jakieś dziwne zamienniki.

 • Bardzo sobie go chwalę jeżeli chodzi o odchudzanie 🙂 Jestem bardzo podobna z sylwetki jak sławna Dorota Wellman i nawet z twarzy. Wolałabym jednak trochę schudnąć bo mam dopiero 28 lat i chciałabym nieco skorzystać z życia a moje ciało narazie mnie trochę ogranicza niestety. Narazie pierwsze kroki są dość ciekawe, fajne uczucie gdy się widzi efekty, wchodzi na wagę i patrzy po kilku dniach a na wyświetlaczu odjęte kolejne kilogramy. Co prawda też się przyznam, że mniej podjadam przynajmniej się staram no i coś tam powoli z aktywnością fizyczną, jeszcze może rower niedługo dołączy ale taki do domu, się zobaczy. Narazie schudłam 10 kilogramów, niby mała rzecz a bardzo cieszy!

  • Luiza ja własnie zakupiłam ten produkt i czy faktycznie działa czy tylko jest to wyrzucenie pieniedzy w błoto bo co jak co to nie jest mała kwota bardzo proszę o szczerą odpowiedż pozdrawiam Asia

 • Luiza po jakim czasie zażywania slimberry schudlas?

 • Ja schudłam po miesiącu 7 kilogramów i jest to możliwe, tylko trzeba nieco się zaangażować. Oczywiście ciekawi mnie jak będzie z efektem jojo, narazie miesiąc minął, 7 kilogramów mniej się utrzymuje i z takim tempem powinnam już bez obaw zmienić ubrania w szafie do wakacji. No i jakoś tak lepiej się czuję mimo, iż straciłam pracę ostatnio.

 • Bardzo dobry ten Slimberry, opinie mnie nawet nieco zachęciły i słusznie, bo udało mi się osiągnąć dość dobre rezultaty. Został jeszcze efekt jojo do sprawdzenia, narazie jest dobrze i widzę, że jest dość spore zainteresowanie nim. Nie dziwie się, bardzo ciekawy preparat. Dla mnie bardzo potrzebny.

 • Może być, co prawda byłam sceptycznie nastawiona do tych tabletek odchudzających ale wiem, że trzeba też posprawdzać różne sposoby i dopiero potem podsumować te wszystkie działania. Próbowałam już diet, mimo że są nawet skuteczne ale one wymagają dużo pieniędzy i czasu a tego właściwie chciałam uniknąć, tym bardziej tego pierwszego. Tak więc postanowiłam, że wezmę ten Slimberry i się dowiem czy naprawdę to coś działa i szczerze pisząc jestem pozytywnie zaskoczona. Moja opinia o nim jest przychylna, ma dużo zalet, pomijając skuteczność to odpowiada mi cena. Diety zwykle kosztują 1500 złotych miesięcznie jeżeli nie chce się osobiście robić czyli tzw dieta pudełkowa, Slimberry kupiłam z 15 razy taniej i już jestem w dobrej myśli a jeszcze nie wykorzystałam swoich innych sposobów. Żeby się nie rozpisywać wystarczy przejrzeć wiarygodne opinie o slimberry i sami się przekonacie, na forum sportowe opinie są negatywne co jest dość dziwe, ale doszłam do wniosku jakby ktoś tam szukał przez to, że oni promują tam jakiś spalacz tłuszczu którego nie chciałabym jednak brać dlatego tak źle o nim tam piszą i chyba w jedynym miejscu dla mnie bezsensu. Dobra, rozpisałam się niepotrzebnie i w sumie temat wyczerpałam swoją wypowiedzią. Spróbujcie na próbę, może będziecie zadowoleni. Ja chciałam i to bardzo podzielić się co o nim myślę.

 • Jeżeli chodzi o moją opinię o Slimberry to jestem zadowolony. Na początku myślałem, że jest to produkt przeznaczony tylko dla kobiet, ale facet też może skorzystać i być zadowolonym. Moje wyniki odchudzania są dość dobre jak na początek, udało mi się schudnąć już 10 kilogramów, ale mam jeszcze przed sobą drugie tyle. No i wiadomo, trzeba mniej jeść i przynajmniej troszeczkę poprowadzić aktywność fizyczną.

 • Dokładnie tak jak napisał Krzychu, faceci też mogą brać ten preparat i w sumie nie jest to jakiś wstyd. Ja co prawda dopiero zaczynam działać, ale jestem w dobrej myśli tylko te negatywne opinie o slimberry na jakimś forum mnie trochę przeraziły, ale z tego co widzę to chyba oni tam specjalnie zniechęcają, bo każdy produkt tam ma złe opinie. Co do tego slimberry to ogólnie mam go z polecenia, się zobaczy jak to działa naprawdę.

 • Jest świetny, schudłam 14 kilogramów. Zajęło mi to prawie 2 miesiące. Trzeba tylko systematycznie brać zgodnie z tymi zaleceniami.

 • No jest spoko, ale te opakowanie szybko się niszczy. A tako to polecam, nie mam złego zdania.

 • Stosowałem przez 2,5 miesiąca i skuteczność naprawdę zauważalna, nie potrzebowałem reklamacji bo mi bardzo pomógł zrzucić kilogramy. W ofercie jak teraz patrzę to nadal kosztuje 137 złotych więc tanio. Co mogę dalej napisać… Lepiej jest to osobiście sprawdzić i się przekonać. Niema co wierzyć negatywnym opiniom bo jak kupowałem to wszyscy byli zadowoleni a teraz widzę konkurencja zniechęca. Niewiem z czego to wynika ale ak być nie powinno.

  Tak jak napisałem, jest dobrze i jestem tego dowodem. Można śmiało sprawdzić, cena nadal jest dobra i opinie na znanych stronach również są świetne.

 • Powiem tak , efekt który osiągnełaś to nie dzięki tym tabletkom tylko dzięki diecie i aktywnosci fizycznej wszystko w temacie.Zobaczymy czy komentaz się ukaże?

 • Ja też nie mam nic przeciwko. Nawet tani, efekty mam co prawda małe ale to mój wybór. Myślę, że da się schudnąć te kilka kilogramów w ciągu 2 tygodni. trzeba tylko być systematyznym.

 • Coś tam schudłam. Nie liczyłam ile, myślałam że to i tak nie pomoże, ale jednak coś zadziałało. Myślę, że warto spróbować, wiem że cena troszkę odstrasza, mnie też z początku, ale no musiałam sprawdzić i jeżeli chodzi o moją opinię to jest okej.

 • napiszcie czy ktoś teraz stosuje te tabletki bo większość kom jest dość stara

 • Biorę od ponad dwóch tygodni i waga stoi, to chyba na mnie nie działa. Lipa

 • Zamówiłam i odezwał się telefonicznie konsultant w sprawie stosowania produktu.

 • Jest dobrze, może być jeszcze lepiej bo jeszcze jestem w połowie

 • Stosowałam SlimBerry przez ponad 2 miesiące.Tabletki wykupiłam na 4 miesiące. Waga wahała się raz w dół, raz w górę (ok.1-2 kg). Widocznie należę do tej grupy z nietypowymi problemami. W końcu odesłałam 1 i 1/2 buteleczki tabletek z opisem „postępów”. Konsultant w rozmowie telefonicznej poradził jak wypełnić reklamację, podając konkretne dane : jak nr umowy kupna, daty zamówienia i odbioru itp. Po kilku dniach otrzymałam odpowiedź i po następnych kilku dniach zwrot całej zainwestowanej sumy. Ja sama, jak i moi znajomi byli w szoku. Jednym słowem : firma dotrzymała słowa danego przy zakupie. Wszystkim użytkownikom życzę udanego odchudzania, bo z tą firmą warto.

 • Biorę drugą partię. Pierwsza była jak dla mnie dobra w działaniu, ale z chęcią wezmę kolejną sztukę.

 • Czy ten preparat to prawda czy fikcja?

 • Miałam zrezygnować z zamówienia patrząc na negatywne opinie na innych stronach ale jednak się do niego przekonałam a te negatywne opinie o których czytałam na innych stronach okazują się być fałszywe. Dobrze, że zostałam przy tym Slimberry. Konkurencja wciskała mi piperinox który pewnie był oszustwem. Czytajcie opinie i jak ktoś wciska wam zamiennik do slimberry to wychodzi na to, że to jacyś oszuści.

  Tak czy inaczej korzystam ze slimbery i jestem zadowolona.

 • Ja stosuję od tygodnia i jak narazie mały spadek wagi ale to dopiero początek myślę że będzie lepiej.

 • Z tego co widzę to ma bardzo dobre opinie i jest nawet popularny jak pytam co brać na odchudzanie to często słyszałam, że ten slimberry dlatego tu piszę bo się zainteresowałam. W sumie jestem zainteresowana i niewiem czy brać czy czekać na zniżkę. Nie to że cena jest wysoka ale sama niewiem czy u mnie zadziała.

 • Też wzięłam dla testu i patrząc na opinie o tym slimberry chyba słusznie postąpiłam. Wcześniej znalazłam inne komentarze na stronie i tam wciskali jakiś kit nieodchudzający. Tutaj skład nawet fajny, spytałam na forum dietetyka i też powiedział, że może coś zdziałać ale to trzeba sprawdzić osobiście, bo każdy z nas ma inny organizm. No zobaczymy jak to będzie, czytałam że slimberry działa i to nawet na onecie więc sprawdzę.

 • Kupiłam ale mam obawę czy działa. Z kasą się wkopalam dalam 200zl gdzie w zielarni bym zapłaciła ok 60 zł za to samo a nawet bogatsze składem. Chyba porażka.

 • Kupiłaś podrobioną wersję, bo oryginał kosztuje 137 złotych netto a nie 200. Także miej do siebie wyrzuty sumienia. Trzeba czytać ze zrozumieniem i sprawdzać co się kupuje. Przecież było tyle razy tumanione, że w obrocie jest sporo podróbek. Oryginał masz tutaj do zakupu i nigdzie indziej oryginalnego slimberry nie kupisz…

 • Witam, dziś zamówiłam slimBerry i chciałabym się dowiedzieć czy u was kobitki naprawdę coś zadziało?

Skomentuj:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Atrakcyjna oferta na odchudzanie. Kup SlimBerry w atrakcyjnej cenie, kliknij TUTAJ po rabatKup SlimBerry
+