Fenix Ground Zero – Opinie oraz skład i efekty – gdzie kupić.

Spalacz tłuszczu Fenix Ground Zero to produkt amerykańskiego producenta (prawdopodobnie, niestety niemożliwe jest poznanie dalszych szczegółów o producencie, przynajmniej na ten moment), który dostępny jest w Polsce od kilku lat. Nie jest on co prawda bardzo popularny, jednakże jego oferty można zauważyć w kilku miejscach, także na Allegro. Produkt ten zyskał nieco złą sławę z powodu zastosowanych w nim niebezpiecznych składników , wystosowano również ostrzeżenie przed Fenix Ground Zero, o czym oficjalnie informuje także Polska Agencja Antydopingowa oficjalnym oświadczeniem dostępnym poniżej.
niebezpieczny skład Fenix Ground Zero i opinie
Jak można zauważyć preparat ten został poruszony w specjalnym oświadczeniu z września 2017, z którego możemy dowiedzieć się o wykryciu w spalaczu Fenix Ground Zero kilku niebezpiecznych składników. Są to higenamina (nie zadeklarowano jej na etykiecie produktu) a także 1,4 dimetylpentyloamina (zadeklarowana w etykiecie pod nazwą Beta-Phenethylamine co wprowadza konsumentów w błąd, są to dwa różniące się między sobą składniki).

W publikacji tej poznasz kilka informacji. Najważniejsze z nich to ogólny skład i inne szczegóły tej kwestii. Prawdziwe opinie o Fenix Ground Zero zawarte również pod naszą recenzją (możliwe jest pozostawienie własnego komentarza pod artykułem). Innymi kwestiami omówionymi w tym artykule są również ewentualne efekty spalacza tłuszczu (niepotwierdzone w praktyce, dlatego warto zachować dystans do tego typu informacji, a także jego aktualna cena oraz szczegóły gdzie kupić budzący wątpliwości produkt.

Skład Fenix Ground Zero

Będąc już przy kwestii składników prezentowanego spalacza tłuszczu, warto wymienić część składników występujących w tym produkcie. W chwili publikacji tej recenzji, w składzie można odnaleźć takie właściwości jak:

 • Synephrine HCl (synefryna).
 • Cirsium Oligophyllum Extract (10:1).
 • N-Acetyl Tyrosine.
 • Nelumbo Nucifera Extract.
 • Evodiamine 99%.
 • Beta-Phenethylamine (2-Fenyloetyloamina).
 • Aconitum Kusnezoffii Extract (2-Aminoisoheptane, DMHA).
 • Dandelion Root Extract (10:1) (korzeń mniszka).
 • Rauwolfia Vomitoria Extract (std. min. 90% Alkaloids).
 • Raspberry Ketones (ketony malinowe).
 • Bioperine® (ekstrakt z pieprzu).

Podsumowując ogólny skład Fenix Ground Zero można zauważyć, iż opiera się on na znacznej ilości stymulantów w tym także na synefrynie. W przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub innym specjalistą. Szczegółowy skład omawianego suplementu diety powinien być zawarty w ulotce lub stronach oferujących jego sprzedaż. Warto również wiedzieć, iż prezentowany produkt może posiadać w składzie niebezpieczne dla zdrowia alergeny.

Opinie Fenix Ground Zero

Jako, iż recenzowany produkt znany też jako spalacz tłuszczu dostępny jest w Polsce już od dość długiego czasu, odnalezienie dyskusji na jego temat nie powinny być problem tym bardziej, iż poruszono temat niebezpiecznych składników które zawiera prezentowany spalacz tłuszczu. Odseparowując wątpliwej wiarygodności wypowiedzi osób zainteresowanych tym preparatem można zauważyć, iż opinie o Fenix Ground Zero są zwykle negatywne. Wiarygodne wypowiedzi na jego temat można odnaleźć na wielu stronach, zazwyczaj na portalach społecznościowych, blogach a także serwisach informacyjnych, również na forach takich jak forum KFD, forum SFD i innych. Przed podjęciem poszukiwań opinii na temat tego preparatu warto wiedzieć, iż konieczna jest analiza każdej z opinii. Niestety wiele pozytywnych opinii o Fenix Ground Zero zwykle są manipulowane przez współpracowników producenta (by zwiększyć sprzedaż spalacza tłuszczu). Poniżej udostępniamy jedną z ostatnich opinii którą udało się nam odnaleźć na jednym z polskich forum.

Opinie o Fenix Ground Zero z forum
Opinie o Fenix Ground Zero można odnaleźć również pod adresem https://poznajmyopinie.pl/fenix-ground-zero-opinie-efekty-sklad-gdzie-kupic/ gdzie zawarto więcej informacji w tej kwestii.

Jak już wspomniano wcześniej, opinie można odnaleźć na jednym z popularnych for internetowych, forum SFD. Na temat Fenix Ground Zero można odnaleźć między innymi poniższą wypowiedź:

Opinie o Fenix Ground Zero
Opinia o Fenix Ground Zero pochodząca z forum SFD

Efekty Fenix Ground Zero

Co prawda efekty tego spalacza tłuszczu nie zostały wiarygodnie zweryfikowane, to jednak przynajmniej z ciekawości warto poznać jego ewentualne efekty, którymi deklaruje się jego producent.

 • Spalanie zbędnego tłuszczu
 • Poprawa samopoczucia
 • Przyspieszona przemiana materii
 • Kontrola apetytu

Jak już wspomniano wcześniej, działanie prezentowanego produktu nie została wiarygodnie potwierdzone, dlatego też wszelkie informacje na temat jego skuteczności należy brać z przymrużeniem oka.

Cena Fenix Ground Zero

W chwili publikacji artykułu omawiany produkt dostępny jest w cenie ok. 250 złotych. Jest to niemały koszt za suplement diety, który posiada 2 niebezpieczne składniki, nietransparentny skład a także niepotwierdzone w wiarygodny sposób działania. Warto więc przynajmniej na chwilę przemyśleć jego zakup.

Gdzie kupić Fenix Ground Zero

Jednak w przypadku chęci zakupu tego środka, warto wiedzieć iż dostępny jest on głównie na portalu aukcyjnym Allegro, która może okazać się dobrą lokalizacją zakupu omówionego suplementu diety.
Podsumowując informacje zebrane na temat Fenix Ground Zero warto jeszcze raz przytoczyć najistotniejsze informacje. Są to:

 • Zastosowanie 2 niebezpiecznych składników: higenamina, 1,4 dimetylpentyloamina w składzie produktu.
 • Nietransparentny skład.
 • Wiele negatywnych opinii, głównie na temat działania recenzowanego preparatu.
 • Wysoka cena Fenix Ground Zero, która wynosi obecnie około 250 PLN.
 • Brak szczegółowych informacji o producencie oferującym produkt.

Jako, że jego działanie nie zostało potwierdzone warto zainteresować się innymi sposobami zrzucenia wagi, w kategorii dietetyki opublikowane zostały interesujące porady jak i ciekawostki a także recenzje różnych produktów, które mogą okazać się pomocne w procesie zrzucenia wagi.

Fenix Ground Zero – Opinie oraz skład i efekty – gdzie kupić.
4 (80%) 2 votes

Skomentuj:

Twój adres email nie zostanie opublikowany.